Joanna Seklecka po raz drugi laureatką eDukata Cashless Congress

Blog featured image

Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego ogłosiła laureatów nagród eDukaty Cashless Congress 2020. Joanna Seklecka, Prezes eService, po raz drugi została laureatką nagrody eDukat. Otrzymała ją w kategorii „Osobowość roku świata bezgotówkowego”, za „konsekwentne budowanie największego dostawcy usług rozliczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej”, jakim jest eService. Ze względu na stan epidemii, oficjalne wręczenie nagród zostało przesunięte na 16 września br.

Bardzo dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie, a wszystkim laureatom gratuluję zarówno nagród, jak i osiągnięć, które stały się ich podstawą. Pragnę też podziękować pracownikom i partnerom eService, bez których ten sukces nie byłby możliwy – powiedziała Joanna Seklecka. Wierzę, że to, co zbudowaliśmy, pozwoli nam sprostać wyzwaniu, jakie stanęło przed naszą branżą. Jest nim dostarczenie przedsiębiorcom skutecznych narzędzi POS i e-commerce, które pomogą im prowadzić działalność w warunkach epidemii, a społeczeństwu zapewnią możliwość robienia bezpiecznych zakupów w sklepach i przez internet. To jest naszym absolutnym priorytetem na dzisiaj – dodała.

Nagroda eDukat Cashless Congress 2020 jest kolejnym w tym roku sukcesem Joanny Sekleckiej. Jej profesjonalizm i zaufanie środowiska płatniczego sprawiły, że w styczniu br. została jednogłośnie wybrana Przewodniczącą Komitetu Agentów Rozliczeniowych, skupiającego największych polskich przedstawicieli branży. Na początku marca nadano jej też tytuł najbardziej wpływowej kobiety polskiej branży płatniczej 2020 (wg rankingu Cashless.pl).

Joanna Seklecka, od blisko trzech lat z sukcesami zarządza rozwojem eService – lidera polskiego rynku i największego agenta rozliczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako Prezes Zarządu oraz General Manager umacnia kluczową rolę eService w notowanej na NASDAQ, międzynarodowej Grupie EVO Payments Inc,. Pod jej kierownictwem eService stało się agentem rozliczeniowym, którego ofertę bezgotówkowych usług płatniczych przedsiębiorcy wybierają najchętniej. To dwukrotnie przyniosło firmie tytuł Lidera Sprzedaży w Programie Polska Bezgotówkowa.

Nagrody eDukat przyznawane są co roku, podczas najważniejszej konferencji polskiej branży bezgotówkowej, jaką jest Cashless Congress. Tegoroczna, VIII edycja, miała się odbyć 17 i 18 marca, jednak ze względu na epidemię koronawirusa, została przeniesiona na 15 - 16 września 2020 roku. Mimo to kapituła konkursu postanowiła już teraz uhonorować osoby i organizacje wyróżniające się w działaniach na rzecz rozwoju rozwiązań bezgotówkowych oraz polskiej branży płatniczej.

Tegoroczne nagrody przyznano w pięciu kategoriach: 

  • Nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych;
  • Osobowość roku świata bezgotówkowego;
  • Firma roku świata bezgotówkowego;
  • Najważniejsza inicjatywa świata bezgotówkowego w Polsce w 2019 roku;
  • Najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych.

Organizatorem Cashless Congres 2020 jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego -inicjator licznych przedsięwzięć ukierunkowanych na zwiększanie dynamiki rozwoju obrotu bezgotówkowego oraz maksymalizację związanych z tym korzyści dla konsumentów – użytkowników elektronicznych instrumentów płatniczych.