Kobieta i mężczyzna sprawdzają program lojalnościowy w eService

Karty podarunkowe dla Twoich klientów

csm_Karta_podarunkowa_aca082d869

Karty podarunkowe to popularny na świecie sposób na zdobycie nowych Klientów. eService Sp. z o.o. oferuje sieciom handlowym obsługę kart podarunkowych w oparciu o terminal POS. Elektroniczna karta podarunkowa łączy w sobie funkcję bonu towarowego i karty bankowej.

 

Funkcjonuje podobnie, jak tradycyjny papierowy bon towarowy, pozwala na realizację zakupów w placówkach danej sieci handlowej. Podobnie, jak karta bankowa, wyposażona jest w pasek magnetyczny, na którym zapisywane są dane identyfikacyjne.

Karta może być wykorzystana jednorazowo lub kilkakrotnie do łącznej wysokości wartości nominalnej. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych bonów towarowych, można dokonać dopłaty gotówką lub kartą płatniczą do kwoty zakupów, jeśli ilość środków pozostałych na karcie podarunkowej nie jest wystarczająca.

System do obsługi kart podarunkowych pozwala na raportowanie w postaci raportów systemowych dostępnych przez dedykowaną stronę www. Aby zapoznać się z przykładowymi raportami, zapraszamy do odwiedzenia strony test podarunek i zalogowania się do systemu - login: eservice, hasło: test.

Jak to działa?

Transakcja kartą podarunkową trwa zaledwie kilkanaście sekund i przypomina transakcję kartą płatniczą. Po przeciągnięciu karty przez terminal i wprowadzeniu przez sprzedawcę kwoty, do systemu centralnego eService zostaje wysłane zapytanie autoryzacyjne.Po pozytywnej weryfikacji stan karty zostaje pomniejszony o odpowiednią kwotę. Transakcja kończy się wydrukiem z terminala, który jest jednocześnie dowodem jej dokonania.

Korzyści

  • Wzrost obrotu oraz zysku  firmy
  • Wygodne i nowoczesne prowadzenie programów promocyjnych
  • Bezpieczeństwo związane z bezgotówkową formą płatności
  • Budowanie wizerunku nowoczesnej firmy, nastawionej na potrzeby Klientów

Pliki do pobrania:

Ogólne Zasady Obsługi Programu Kart Podarunkowych

Formularz zamówienia kart podarunkowych

Formularz zgłoszenia zmiany w liście punktów AKP

Formularz zmiany konfiguracji programu kart podarunkowych

Protokół odbioru kart podarunkowych

Projekty kart podarunkowych

csm_kp1_fadf339baa
csm_kp2_70db2d63a0
csm_kp3_58f7cfa210
csm_kp4_8ae8c0d616
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami przez telefon, chat lub formularz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj eService

platnosc-karta-1

Płatności Apple Pay i Google Pay

EvoCollect

Płatności internetowe

produkty-i-uslugi

Oferta