system zarządzania jakością ISO

Bezpieczeństwo i jakość usług

Bezpieczeństwo jest z pewnością jednym z najważniejszych aspektów podczas akceptowania i rozliczania płatności kartowych, zarówno tradycyjnych, jak też dokonywanych online. Zarówno klient jak i właściciel sklepu każdego dnia są narażeni na oszustwo zewnętrzne, dlatego kładziemy ogromny nacisk na dostarczanie naszym partnerom najwyższej jakości usług, które spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa. 

Abyśmy mogli niezawodnie i skutecznie realizować naszą misję a jednocześnie być w stanie szybko reagować  na zmieniające się i rosnące potrzeby i wymagania Klientów wdrożyliśmy i utrzymujemy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001.

eService jako pierwszy w Polsce agent rozliczeniowy uzyskał (5 kwietnia 2021 r.) dla oferowanych rozwiązań płatniczych Certyfikat P2PE (Point to Point Encryption), będący potwierdzeniem skutecznego wdrożenia najwyższego, światowego poziomu bezpieczeństwa świadczonych usług.

Rozwiązanie P2PE jest przeznaczone dla kanału akceptacji transakcji płatniczych realizowanych za pomocą terminali POS i kryptograficznie chroni dane konta od punktu, w którym akceptant przyjmuje płatność kartą płatniczą (terminal / pinpad / system kasowy sprzedawcy) do bezpiecznego punktu deszyfrowania (host autoryzacji eService). Korzystając z rozwiązania P2PE, dane konta (dane posiadacza karty i poufne dane uwierzytelniające) są nieczytelne, dopóki nie dotrą do bezpiecznego środowiska deszyfrowania, którym dysponuje eService.

Zastosowanie certyfikowanych rozwiązań P2PE sprawia, że klienci korzystający z usług płatniczych eService mogą uzyskać wymierne oszczędności związane z niższymi kosztami zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji i utrzymaniem zgodności ze standardem PCI DSS.

Poznaj eService

koronawirus-1

Koronawirus- zalecenia

produkty-i-uslugi-1

Oferta

dla-akceptantinfo-1

Informacje dla akcptanta