Płatności mobilne

Masz sklep internetowy i sprzedajesz za pomocą własnej aplikacji? Zadbaj o swoich klientów, wybierając płatności mobilne eService. To rozwiązanie, dzięki któremu można bezpiecznie płacić nawet bez wychodzenia z aplikacji. Dowiedz się, co jeszcze można zyskać przez wdrożenie płatności mobilnych.

Rysunek smartfonu na którym otwarta jest aplikacja eService

Jak skorzystać z płatności mobilnych eService?

Mobilne płatności to usługa, która umożliwia płacenie za zakupy online w szybki i wygodny sposób – bez opuszczania aplikacji sklepu. Wystarczy, że użytkownik doda w Twojej aplikacji dane swojej karty lub podepnie portfel elektroniczny (Apple Pay lub Google Pay), by móc płacić z eService. To już wszystko! Dane zostaną zapisane na potrzeby kolejnych transakcji. Następnie należy wybrać odpowiednią opcję przy płaceniu za wybrane produkty. Co ważne, płatności w aplikacjach mobilnych są przetwarzane w błyskawicznym tempie, dzięki czemu jest to wygodne rozwiązanie dla wszystkich klientów. Ponadto transakcje mobilne obsługiwane przez eService korzystają z zaawansowanych zabezpieczeń, takich jak biblioteki SDK.

Jak działają płatności mobilne?

To bardzo proste klient musi po prostu wybrać produkty, które chce kupić, a następnie przejść do płatności. W tym miejscu należy wybrać eService. Całość trwa dosłownie moment. Aby skorzystać z płatności mobilnych, wystarczy jedno kliknięcie!

Rysunek smartfonu z różnymi możliwościami płatności mobilnych

Dla kogo jest usługa płatności mobilnych?

Płatność mobilna to wygodny, szybki i bezpieczny sposób na opłacanie zakupów z praktycznie dowolnego sklepu. Warto wprowadzić takie rozwiązanie w każdej firmie – dzięki temu można lepiej zadbać o klientów i zapewnić im łatwiejsze wykonywanie transakcji. Oto kilka przykładów branż, w których sprawdzą się płatności mobilne:

  • branża odzieżowa i obuwnicza – klienci chętnie stawiają na zakup ubrań i butów właśnie z użyciem aplikacji;
  • branża usług – w tym m.in. taksówki czy dostawa jedzenia;
  • m-commerce – w tym przypadku mobilne płatności są praktycznie obowiązkowe, by spełnić wymagania klientów.

To jednak nie wszystko – takie rozwiązania przydadzą się właściwie w każdej branży. Dzięki nim można zapewnić klientom wygodne, szybkie i bezpieczne płatności, co przełoży się na większe zainteresowanie ofertą i szereg innych korzyści dla sklepu.

Co zyskujesz, korzystając z płatności mobilnych od eService?

Nasze płatności mobilne oferują wiele możliwości – sprawdź, dlaczego warto wybrać eService!

Niebieska ikonka bezpieczeństwa z kłódkami

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane przetwarzanych transakcji są ściśle chronione przez biblioteki SDK od eService, by zapewnić maksymalną ochronę Tobie i Twoim klientom.
Niebieska ikonka paragonu

Szybkie przetwarzanie transakcji

Płatności w Twojej aplikacji mobilnej mogą być obsługiwane nawet w ułamek sekundy dzięki rozwiązaniom eService.


 

Niebieska ikonka wykresu rosnącego w górę

Więcej sprzedanych produktów i więcej zadowolonych klientów

Wygodne płatności mobilne to ogromna zaleta dla odbiorców Twojej oferty.

 

Niebieska ikonka telefonu z otwartą aplikacją

Integracja z aplikacją

Płatności eService mogą stanowić integralną część Twojej aplikacji. Integracja z bramką płatniczą wykorzystuje biblioteki SDK, dzięki czemu jest szybka i łatwa do wdrożenia.

 

Niebieska ikonka przedstawiająca wsparcie dla Android i iOS

Wsparcie dla Android i iOS

Dzięki temu nie musisz przygotowywać dwóch osobnych rozwiązań na różne systemy.

 

Niebieska ikonka przedstawiająca obsługę różnych metod płatności

Obsługa różnych metod płatności

Nawet 3 na 5 Polaków ma konkretny, ulubiony sposób płacenia w internecie. Dlatego dbamy o to, by każdy z nich znalazł go w naszej bramce płatniczej: zapewniamy wsparcie dla kodów BLIK, kart, kont bankowych czy systemów Google Pay i Apple Pay.
Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes – mamy wszystko, czego potrzebujesz! . Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla swojej firmy już teraz!

Poznaj eService

produkty-i-uslugi-1

Oferta

zblizeniowe-mobilne-2

LikePOS

platnosci-2

Płatności mobilne - BLIK