Płatności Apple Pay i Google Pay

Płatności Apple Pay i Google Pay

logoapplepay

Usługa Apple Pay jest prosta w obsłudze i dostępna na urządzeniach Apple, z których korzystasz na co dzień płacąc bezstykowo za zakupy i usługi we wszystkich placówkach, w których działają terminale płatnicze eService. Oczywiście możesz też bezpiecznie robić zakupy w wielu innych sklepach sklepach, aplikacjach i internecie. Z Apple Pay korzysta się jeszcze łatwiej niż z tradycyjnej karty płatniczej. I bezpieczniej.

Więcej o Apple Pay: https://www.apple.com/pl/apple-pay/

Apple Pay to uniwersalna metoda płatnicza, która za sprawą łatwych i bezpiecznych rozwiązań, zastępuje fizyczne karty i gotówkę. Jest to gwarancja prywatności transakcji – w sklepach stacjonarnych, online oraz w aplikacjach.

  • Szybka i prosta alternatywa dla kart i gotówki

  • Akceptowana przez wielu sprzedawców na świecie

  • Bezpieczniejsza, bo bez dotykania przycisków lub gotówki.

  • Zaprojektowana, żeby chronić i zapewniać prywatność.

Za pomocą Google Pay można zapłacić we wszystkich terminalach eService.

  • G Pay działa z wszystkimi telefonami z systemem Android (wersja 4.4 lub wyższa). Wystarczy pobrać aplikacje Android Pay ze sklepu Google i zacząć płacić.
  • G Pay możesz płacić wszędzie tam, gdzie przyjmowane są płatności zbliżeniowe kartami Mastercard lub Visa. Wystarczy wybudzić przyłożyć go do terminala i gotowe.

    Jak zacząć korzystać z G Pay? Zobacz sam jakie to jest łatwe.

   https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami przez telefon, chat lub formularz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj eService

platnosci

Płatności internetowe

zblizeniowe-mobilne-1

Płatności mobilne BLIK

zarzad-i-struktura

Zarząd i struktura spółki