Kobieta i mężczyzna szukający usług na terminalach płatniczych

Usługi na terminalach płatniczych POS od eService

 
Płatność kartą

Płatność kartą

Stacjonarne i mobilne terminale płatnicze umożliwiają przyjmowanie płatności bezgotówkowych.
Czytaj więcej

Płatność kartą

Płatności kartą (Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club, Discover, UnionPay, JCB oraz American Express) są realizowane dzięki terminalom płatniczym – stacjonarnym lub mobilnym urządzeniom elektronicznym, które za pomocą specjalnego oprogramowania pozwalają na dokonanie płatności kartą wyposażoną w chip (EMV Chip & PIN), pasek magnetyczny lub moduł NFC do płatności zbliżeniowych. Terminale stacjonarne sprawdzą się w większości punktów usługowych, a mobilne znajdą szczególne zastosowanie w branży HoReCa.
Czytaj więcej
BLIK (Terminale)

BLIK (Terminale)

System BLIK umożliwia płatności mobilne za pomocą generowanych jednorazowo kodów.
Czytaj więcej

BLIK (Terminale)

System płatności mobilnych BLIK umożliwia płatności za zakupy i usługi, przyjmowanie płatności na terminalu i przelewy na telefon za pomocą jednorazowych 6-cyfrowych kodów generowanych w aplikacji bankowej użytkownika przez system PSP na żądanie banku.
Czytaj więcej
LikePOS

LikePOS

Zamień swój telefon lub tablet w urządzenie do przyjmowania płatności z aplikacją LikePOS
Czytaj więcej

LikePOS

Twój biznes jest w ciągłym ruchu? Klienci nie zawsze mają przy sobie gotówkę? Szukasz sposobu na wygodną obsługę płatności bezgotówkowych bez potrzeby wykorzystywania terminala? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zamień swój telefon lub tablet w urządzenie do przyjmowania płatności z aplikacją LikePOS. To nowoczesna usługa, która świetnie sprawdzi się w każdym biznesie.
Czytaj więcej
Doładowania

Doładowania

Doładowanie telefonu za pomocą terminalu płatniczego jest możliwe online i offline.

Doładowania

Doładowanie telefonu jest możliwe przez zasilenie konta karty prepaid za pomocą terminalu płatniczego. Doładowanie jest możliwe online (TopUp) przez wpisanie numeru telefonu na terminalu lub offline (eVoucher) za pomocą unikalnej kombinacji znaków wydrukowanej na terminalu.
Karty podarunkowe

Karty podarunkowe

Elektroniczne karty podarunkowe to połączenie bonu towarowego i karty bankowej, którym można zapłacić za produkty lub usługi.
Czytaj więcej

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe w formie elektronicznej są połączeniem bonu towarowego i karty bankowej. Są wyposażone w pasek magnetyczny, na którym zapisywane są dane indentyfikacyjne, i obsługiwane za pomocą terminalu płatniczego. Kartą na konkretną kwotę konsument może zapłacić za zakupy w punkcie danej sieci handlowej – jednorazowo lub wielorazowo, do kwoty karty podarunkowej lub powyżej, dopłacając różnicę kartą płatniczą lub gotówką. Karty podarunkowe to popularny i efektywny sposób zdobywania nowych klientów.
Czytaj więcej
Płatność walutą karty (DCC)

Płatność walutą karty (DCC)

Dynamiczne przewalutowanie transakcji (DCC) pozwala posiadaczowi karty zagranicznej na płatność w walucie, w której karta została wydana.
Czytaj więcej

Płatność walutą karty (DCC)

Dynamiczne przewalutowanie transakcji (DCC) pozwala posiadaczowi karty zagranicznej na płatność za produkty i usługi oferowane na terenie Polski w walucie, w której karta została wydana. Przeliczenie oferowane jest w czasie rzeczywistym transakcji po kursie obowiązującym danego dnia, a ostateczna kwota do zapłaty jest widoczna na terminalu płatniczym.
Czytaj więcej
Wpłata na kartę (Visa Direct)

Wpłata na kartę (Visa Direct)

Usługa Visa Direct umożliwia wpłatę środków na kartę płatniczą na terminalu.

Wpłata na kartę (Visa Direct)

Usługa Visa Direct umożliwia wpłatę środków na kartę płatniczą na terminalu. Pieniądze z rachunku płatnika są bezpiecznie przesyłane na kartę podpiętą do rachunku odbiorcy w czasie rzeczywistym.
Wypłata pieniędzy (cashback)

Wypłata pieniędzy (cashback)

Cashback to realizowana za pomocą terminalu płatniczego usługa wypłaty gotówki z kasy sklepowej przy płatności za towary i usługi.

Wypłata pieniędzy (cashback)

Cashback to usługa umożliwiająca wypłatę gotówki z kasy sklepowej przy płatności za towary i usługi, realizowana za pomocą terminalu płatniczego. Terminale zaopatrzone w aplikację z funkcją wypłaty gotówki uzupełniają sieć bankomatów, a posiadaczom kart płatniczych pozwalają na wypłatę także małych kwot pieniędzy.
Preautoryzacja

Preautoryzacja

Preautoryzacja umożliwia zablokowanie środków na karcie płatniczej przed dokonaniem zapłaty.

Preautoryzacja

Preautoryzacja umożliwia zablokowanie środków na karcie płatniczej przed faktycznym dokonaniem zapłaty. Usługa zabezpiecza przyszłe należności na rzecz akceptanta.
MO/TO i MDE

MO/TO i MDE

Transakcje MDE są wykonywane bez fizycznej obecności karty płatniczej przez ręczne wprowadzenie danych karty na terminalu.

MO/TO i MDE

Transakcje MDE (Manual Data Entry) są wykonywane bez fizycznej obecności karty płatniczej przez ręczne wprowadzenie danych karty na terminalu. Transakcja jest przeprowadzana na podstawie pisemnego, mailowego (tzw. Mail Order) lub telefonicznego (tzw. Telephone Order) zlecenia wystawionego przez właściciela karty. Transakcje MDE najczęściej są stosowane do dokonywania rezerwacji hotelowych lub rozliczeń z gościem po jego wyjeździe.
PIN Pady do systemów kasowych

PIN Pady do systemów kasowych

PIN Pad to programowalne urządzenie, które pozwala na automatyczne przesyłanie danych z kasy fiskalnej, co redukuje ryzyko niepoprawnie wprowadzonych kwot.
Czytaj więcej

PIN Pady do systemów kasowych

PIN Pad to programowalne urządzenie połączone z kasą fiskalną, które może być wykorzystywane zarówno przez sieci sklepowe korzystające z własnych rozwiązań informatycznych, jak i wykorzystujące oprogramowanie firm zewnętrznych. Transakcje z użyciem PIN Pada nie wymagają zaangażowania kasjera, a dane z kasy fiskalnej są przesyłane automatycznie, co redukuje liczbę błędów związanych z nieprawidłowym wprowadzeniem kwoty.
Czytaj więcej
Logowanie kasjerów

Logowanie kasjerów

Logowanie kasjerów umożliwia m.in. realizację sprzedaży w rozbiciu na poszczególnych kasjerów.

Logowanie kasjerów

Logowanie kasjerów umożliwia realizację sprzedaży w rozbiciu na poszczególnych kasjerów po wprowadzeniu przez każdego z nich osobistego hasła. Logowanie daje możliwość rejestracji sprzedaży danego kasjera, drukowania jego numeru identyfikującego na każdym z wydruków transakcji oraz wydruku zbiorczych zestawień sprzedaży każdego z kasjerów w dowolnej chwili lub jako podsumowanie na koniec dnia.
Tytuł płatności

Tytuł płatności

Tytuł płatności to funkcja umożliwiająca umieszczenie dodatkowej informacji o płatności.

Tytuł płatności

Tytuł płatności to funkcja umożliwiająca umieszczenie dowolnej dodatkowej alfanumerycznej informacji o płatności, np. numeru polisy czy faktury. W ten sposób usługa pozwala na bezpośrednie powiązanie płatności z konkretnym klientem lub produktem. Transakcje dokonane z funkcją Tytuł płatności można weryfikować przez dostęp do szyfrowanej strony internetowej, a ich dane mogą być eksportowane do plików o rozszerzeniu .xls oraz .pdf.
Napiwki

Napiwki

Napiwki mogą zostać wydzielone z transakcji jako osobna pozycja przy płatności np. w punktach gastronomicznych.

Napiwki

Napiwki przeznaczone są szczególnie dla punktów usługowo-handlowych i gastronomicznych. Dzięki tej funkcji możliwe jest wydzielenie napiwku z transakcji jako oddzielnej pozycji i pozostawienie napiwku.
Terminal mobilny

Terminal mobilny

Mobilne terminale umożliwiają przyjmowanie płatności w różnych miejscach dzięki łączności bezprzewodowej.

Terminal mobilny

Mobilne terminale umożliwiają przyjmowanie płatności w różnych miejscach dzięki zastosowaniu technologii GPRS, Wi-Fi i Bluetooth oraz akumulatorów zapewniających długi czas pracy baterii. Terminale przenośne sprawdzają się np. w usługach restauracyjnych, kurierskich czy transportowych.
Płatność na kilka rachunków

Płatność na kilka rachunków

Płatność na kilka rachunków umożliwia rozdzielenie na terminalu płatniczym jednej transakcji na różne konta bankowe.

Płatność na kilka rachunków

Płatność na kilka rachunków to usługa umożliwiająca rozdzielenie na terminalu płatniczym jednej transakcji na różne konta bankowe oraz przekazywanie jej dodatkowych szczegółów identyfikujących. Rozdzielenie transakcji dokonywane jest w systemach rozliczeniowych eService.
Multi Split Payment

Multi Split Payment

Funkcjonalność umożliwiająca przeprowadzenie transakcji płatniczej podzielonej na różne konta.

Multi Split Payment

eService umożliwia rozliczenie płatności, z podziałem na wskazane przez Akceptanta konta bankowe, wraz z przypisaniem dodatkowych parametrów identyfikujących szczegóły transakcji. Funkcjonalność jest darmowa dla Klientów eService.

P2PE

P2PE

Uzyskany przez eService certyfikat P2PE jest potwierdzeniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa świadczonych usług i zgodności ze standardem PCI DSS.

Czytaj więcej

P2PE

Certyfikat P2PE (Point to Point Encryption), uzyskany przez eService jako pierwszego agenta rozliczeniowego w Polsce, stanowi gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa świadczonych przez firmę usług. Dzięki certyfikowanym rozwiązaniom P2PE klienci korzystający z usług płatniczych eService mogą liczyć na oszczędności wynikające z kosztów uzyskania porównywalnego poziomu bezpieczeństwa transakcji i zgodności ze standardem PCI DSS.

Czytaj więcej
Płatności zbliżeniowe urządzeniami mobilnymi

Płatności zbliżeniowe urządzeniami mobilnymi

Płatności urządzeniami mobilnymi, np. telefonem, to szybki i wygodny sposób dokonywania transakcji bezgotówkowych.

Płatności zbliżeniowe urządzeniami mobilnymi

Płatności zbliżeniowe urządzeniami mobilnymi, np. smartfonem czy smartwatchem, to szybki i wygodny sposób płacenia za produkty i usługi. Do dokonania transakcji potrzebna jest aplikacja, np. Google Pay, Apple Pay, i urządzenie wyposażone w moduł NFC.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami przez telefon lub formularz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj eService

pozostale

Pozostałe usługi

produkty-i-uslugi-1

Oferta

platnosci

Płatności internetowe