udziałowcy eService

Udziałowcy

eService należy do PKO Banku Polskiego, a od 2014 roku również do międzynarodowej grupy EVO Payments International. Jesteśmy dumni z tego, że należymy do dużych, dynamicznie rozwijających się a jednocześnie stabilnych finansowo podmiotów. Dzięki trójstronnej współpracy możliwe jest wykorzystanie doświadczeń, które pozwalają oferować coraz lepsze rozwiązania i obsługę dla naszych Klientów.

Założona w 1989 roku spółka EVO Payments, Inc. z główną siedzibą w Nowym Jorku zalicza się do największych niezależnych dostawców technologii i usług płatniczych w Stanach Zjednoczonych oraz na ponad 50 rynkach, na których rozlicza transakcje płatnicze w ponad 150 walutach. Oferuje szereg innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań płatniczych przygotowanych z myślą o różnych branżach i typach przedsiębiorstw, począwszy od małych i średnich po międzynarodowe koncerny i organizacje. Jako w pełni zintegrowany, międzynarodowy agent rozliczeniowy oraz procesor płatności, EVO zapewnia konkurencyjne rozwiązania wspierające rozwój biznesu, zwiększające lojalność klientów oraz bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Od maja 2018 r., EVO Payments, Inc. jest spółką notowaną na Amerykańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych NASDAQ.

Od stycznia 2014 roku EVO Payments International jest współwłaścicielem eService. Pozyskanie branżowego inwestora strategicznego było dla eService silnym wsparciem w zakresie realizacji planów rozwojowych oraz dywersyfikacji jej obecności na rynkach europejskich.

Więcej informacji na temat EVO Payments International na stronie: www.evopayments.com.

PKO Bank Polski jest dziś jedną z najbardziej znanych wśród Polaków marek. Ponad trzy ćwierćwiecza funkcjonowania Powszechnej Kasy Oszczędności zakorzeniły się mocno w pamięci Polaków, a Bank zdołał zgromadzić wieloaspektowe doświadczenie, kapitał oraz bazę materialną, stanowiące mocne podwaliny do dalszej jego działalności. Dzisiaj PKO Bank Polski jest największym polskim bankiem.

PKO Bank Polski jest bankiem uniwersalnym, ukierunkowanym na obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. W jego ofercie można znaleźć szeroki wachlarz usług dających liczne, coraz to nowe możliwości zaspokajające zróżnicowane potrzeby klientów.

Od 1999 roku eService jest częścią Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Powiązania własnościowe eService z PKO Bankiem Polskim zapewniają Akceptantom, korzystającym z usług eService, najwyższą jakość i gwarancję realizacji zobowiązań finansowych.

Więcej informacji na temat PKO Banku Polskiego na stronie: www.pkobp.pl.

Poznaj eService

zarzad-i-struktura-1

Zarząd i struktura spółki

e-commerce-1

e-commerce

strefa-klienta

Strefa Klienta