udziałowcy eService

Udziałowcy

eService należy do Global Payments Inc. (NYSE: GPN) i PKO Banku Polskiego.

Doświadczenie, technologie oraz innowacyjność naszych współwłaścicieli są stabilnym fundamentem i źródłem ogromnego potencjału rozwojowego eService. Pozwalają skuteczniej realizować ambitne cele związane z dostarczaniem jeszcze lepszych i nowocześniejszych rozwiązań płatniczych, a także poszerzają horyzonty naszych działań, wzmacniając ich międzynarodowy charakter.

Global Payments z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia, zatrudnia około 27 000 pracowników na całym świecie, jest spółką z listy Fortune 500® i członkiem S&P 500. Jest wiodącą firmą zajmującą się technologiami płatności. Dostarcza klientom innowacyjne oprogramowanie i usługi pozwalające tworzyć szeroką gamę rozwiązań umożliwiających bardziej efektywne prowadzenie działalności w różnych kanałach sprzedaży. Zasięg światowej działalności Global Payments obejmuje Amerykę Północną, Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Łacińską. Więcej informacji na temat Global Payments na stronie - https://company.globalpayments.com

PKO Bank Polski jest dziś jedną z najbardziej znanych wśród Polaków marek. Ponad trzy ćwierćwiecza funkcjonowania Powszechnej Kasy Oszczędności zakorzeniły się mocno w pamięci Polaków, a Bank zdołał zgromadzić wieloaspektowe doświadczenie, kapitał oraz bazę materialną, stanowiące mocne podwaliny do dalszej jego działalności. Dzisiaj PKO Bank Polski jest największym polskim bankiem.

PKO Bank Polski jest bankiem uniwersalnym, ukierunkowanym na obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. W jego ofercie można znaleźć szeroki wachlarz usług dających liczne, coraz to nowe możliwości zaspokajające zróżnicowane potrzeby klientów.

Od 1999 roku eService jest częścią Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Powiązania własnościowe eService z PKO Bankiem Polskim zapewniają Akceptantom, korzystającym z usług eService, najwyższą jakość i gwarancję realizacji zobowiązań finansowych.

Więcej informacji na temat PKO Banku Polskiego na stronie: www.pkobp.pl.

Poznaj eService

zarzad-i-struktura-1

Zarząd i struktura spółki

e-commerce-1

e-commerce

strefa-klienta

Strefa Klienta