System płatności mobilnych BLIK

Płatności mobilne BLIK

blik-logoSystem płatności mobilnych BLIK umożliwia płatności w sklepach, wypłaty telefonem gotówki w bankomatach, płatności internetowe, a w przyszłości także wzajemne rozliczenia pomiędzy posiadaczami telefonów (tzw. płatności P2P). Podstawowym mechanizmem identyfikacyjnym aplikacji są jednorazowe kody na rzecz użytkownika, generowane przez system PSP na żądanie banku.

 

Korzyści

  • System BLIK daje korzyści przede wszystkim użytkownikom i sprzedawcom, pozwalając na dokonywanie płatności w sposób szybki, wygodny, tani i bezpieczny.
  • BLIK skraca czas obsługi Klienta i długość kolejki - wygenerowanie kodu w aplikacji i wpisanie go w terminalu trwa krócej niż standardowa transakcja kartą.
  • Nowa metoda płatności przyciąga nowych konsumentów, stawiających na innowacyjne rozwiązania technologiczne, zaś płatności dokonywane za pomocą telefonu są wygodnym narzędziem do zarządzania finansami osobistymi.
  • Nowoczesne metody płatności korzystnie wpływają na wizerunek firmy - jest ona postrzegana jako nowoczesny, zorientowany na Klienta gracz rynku.

Transakcje bezgotówkowe dokonywane przy pomocy smartfonów to przyszłość płatności. Już teraz miliony posiadaczy smartfonów korzystają z zainstalowanych w nich mobilnych aplikacji bankowych. Klienci coraz chętniej przekonują się do aktywnego wykorzystywania telefonów, zastępując nimi nie tylko portfele, lecz też karty płatnicze.

Dodatkowe materiały

Instrukcja obslugi płatności BLIK na terminalu POS

 

PRZEKONAJ SIĘ, JAK PROSTA JEST AKCEPTACJA PŁATNOŚCI ZA POMOCĄ BLIK!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami przez telefon, chat lub formularz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj eService

zarzad-i-struktura

Zarząd i struktura spółki

platnosc-karta-1

Płatności Apple Pay i Google Pay

safelink

Płatności internetowe