studentka czyta o praktykach w eService

Praktyki w eService

Program praktyk skierowany jest do studentów i absolwentów, którzy chcą zdobywać nowe doświadczenie i rozwijać się w branży FinTech. Chętnie dzielimy się wiedzą z młodymi, ambitnymi ludźmi, którzy właśnie rozpoczynają swoją karierę. Jeśli jesteś studentem i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe, przyjdź na płatny staż do eService! 

Program praktyk startuje zazwyczaj w czerwcu i trwa do października, niejednokrotnie jednak decydujemy się na poszukiwanie praktykantów także w ciągu roku akademickiego. 

Praktyki w eService - aktywne zbieranie doświadczenia

Gwarantujemy, że nie spędzisz tego czasu, stojąc przy ksero czy przy ekspresie do kawy.

Mężczyzna na praktykach w eService

Będziesz współpracował z ludźmi, którzy są pasjonatami w swojej dziedzinie.

Co zyskasz na stażu w eService?

logowanie-kasjerów

Doświadczenie

Poznasz specyfikę pracy w nowoczesnej branży łączącej nowe technologie i finanse.

 

pozostale

Wsparcie

Otrzymasz wsparcie - ze strony opiekuna stażu, a także pozostałych osób w zespole. Przecież każdy z nas był kiedyś na Twoim miejscu.

certyfikaty

Rozwój

Zrobisz pierwszy krok na Twojej wymarzonej zawodowej ścieżce. Może nawet będzie to... kariera w eService, ponieważ wielu studentów po zakończeniu stażu dostaje u nas propozycję stałej pracy.

Co mówią o nas osoby po zakończonej praktyce?

"Praktyki w Zespole Aplikacji Java i Oracle brzmiały zachęcająco. Brzmiały jak szansa na wykorzystanie w praktyce wiedzy zdobytej na studiach. Postanowiłem spróbować. Z perspektywy trzech miesięcy nie mogę powiedzieć, że żałuję. Zadania, które mi przydzielono były ciekawe i zróżnicowane. Gdy napotykałem trudności, zawsze mogłem liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów z zespołu, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą."

Mateusz
Zespół Aplikacji Java i Oracle

"Wiedziałem, że mogę zapytać o wszystko, dlatego od pierwszego dnia w pracy czułem, że jestem częścią mojego zespołu. Bieżąca współpraca z oddziałem w Niemczech wpłynęła na rozwój umiejętności planowania i komunikacji oraz poszerzyła moją wiedzę na temat funkcjonowania procesu outsourcingu. Rady od bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów na pewno wpłyną na moją przyszłą ścieżkę zawodową i pomogą skupić się na kwestiach wartych doskonalenia. Wszystkie te czynniki sprawiły, że przyzwyczajenie do sprawdzania firmy na terminalu szybko nie zniknie."

Arek
Zespół Rachunkowości ds. EVO Germany

"Idąc na praktyki, oczekiwałam, że zdobędę doświadczenie zawodowe, na którym bardzo mi zależało. Liczyłam, że poznam od wewnątrz specyfikę i środowisko pracy w większej firmie i faktycznie miałam przyjemność doświadczyć tych wszystkich rzeczy, jednakże eService dał mi zdecydowanie więcej. Ta Spółka przede wszystkim pozwoliła mi na naukę tego wszystkiego w niesamowitej atmosferze, wśród przyjaznych i zawsze gotowych do pomocy ludzi, zaczynając od ciepłego uśmiechu, którym zawsze witały mnie dziewczyny z recepcji, kontynuując w dziale HR, gdzie zawsze mogłam zwrócić się z zapytaniem, po każdego z osobna, kogo potrafiłam zaczepić, gdy ksero przestało współpracować. Podsumowując, doświadczenie zawodowe, które tu zdobyłam, zostanie w moim CV, ale to właśnie ludzie, których tu poznałam, na zawsze zostaną w mojej pamięci."

Martyna
Zespół Obsługi Prawnej
Sprawdź oferty praktyk

Poznaj eService

nagrody-i-referencje

Nagrody i referencje

zarzad i struktura

Zarząd i struktura spółki

produkty i uslugi

Oferta