Polska Bezgotówkowa – darmowe terminale płatnicze dla firm

Polska Bezgotówkowa to program, który umożliwia odbiór terminala za 0 zł i korzystanie z niego przez 12 miesięcy bez opłat. Takie rozwiązanie oznacza wiele korzyści dla przedsiębiorców – warto dowiedzieć się, jak dołączyć do programu i co można zyskać.

Czym jest Program Polska Bezgotówkowa?

Program Polska Bezgotówkowa to inicjatywa podjęta przez Ministerstwo Rozwoju, Związek Banków Polskich oraz agentów rozliczeniowych działających na polskim rynku. Jej celem jest upowszechnienie akceptacji płatności bezgotówkowych – przedsiębiorcy mogą otrzymać terminal płatniczy za darmo na czas uczestnictwa w programie. To pozwala dostosować się zarówno do potrzeb klientów, jak i nowych regulacji prawnych bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Polska Bezgotowkowa Logotyp
ESRV-641_640x430_2

Dlaczego warto dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa?

Podstawową korzyścią jest możliwość korzystania z terminala płatniczego za darmo przez 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu w wysokości 100 tys. zł. To jednak nie wszystko – dodatkowo można skorzystać z darmowej instalacji urządzenia. W ten sposób można bez ryzyka przekonać się, czy terminal jest faktycznie potrzebny w firmie.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać terminal płatniczy za darmo?

Wymagania, które pozwalają otrzymać darmowy terminal płatniczy na czas uczestnictwa w programie, są bardzo proste. Głównym wymogiem jest nieposiadanie terminala płatniczego w firmie przez ostatnie 12 miesięcy. Warto przy tym zaznaczyć, że Polska Bezgotówkowa to wsparcie również dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu. Program obejmuje także darmowe terminale płatnicze dla małych firm – nie ma ograniczeń w zakresie wieku działalności, liczby pracowników czy minimalnych obrotów.

Co zyska Twoja firma, przystępując do Programu Polska Bezgotówkowa?

Dlaczego warto dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa? Terminal płatniczy to liczne korzyści, które będą wspierać codzienne działania każdej firmy. Uczestnictwo w programie to m.in.:

zwiekszasz

Więcej klientów

coraz więcej Polaków stawia na płatności kartą, a liczba osób, które w ogóle nie korzystają z gotówki, stale rośnie. Terminal płatniczy to dobry sposób, by przyciągnąć klientów.
faktura-1

Większe obroty

przyjmowanie płatności kartą jest szybsze i łatwiejsze niż obsługa transakcji gotówkowych. To przekłada się na jeszcze większą liczbę klientów, a tym samym – wyższe obroty i wzrost zysków firmy.

 

bezpieczenstwo-i-jakosc-uslug-3

Bezpieczeństwo

płatności gotówkowe wiążą się m.in. z ryzykiem pomyłki, przyjęcia fałszywych banknotów czy utraty wszystkich środków z kasy w razie włamania lub napadu. Korzystanie z terminala pozwala wyeliminować tego typu zagrożenia; dodatkowo każda płatność jest weryfikowana z użyciem sprawdzonych metod przetwarzania transakcji.

doladowanie

Oszczędność czasu

przetwarzanie płatności gotówkowej trwa średnio nieco ponad pół minuty. Dla transakcji kartą z PIN-em jest to 27 sekund, z kolei dla transakcji zbliżeniowych całość zajmuje zaledwie 12 sekund. To znaczące różnice, które będą szczególnie odczuwalne przy dużej liczbie klientów.

 

7

Lepszy wizerunek firmy

przyjmowanie płatności bezgotówkowych to jasny znak, że przedsiębiorstwo jest gotowe na nowoczesne rozwiązania i usprawnienie obsługi klientów.
funkcje-dodatkowe

Przewaga nad konkurencją

to korzyść dotycząca szczególnie sektorów, w których dopiero niewielka część firm przyjmuje płatności bezgotówkowe. W ten sposób można wyróżnić się na tle konkurencji, jednocześnie zapewniając lepsze warunki klientom.

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy w Programie Polska Bezgotówkowa?

Przedsiębiorcy, którzy chcą dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa, mogą otrzymać terminal po przejściu kilku prostych kroków. Na początek należy wejść na stronę https://bezgotowki.pl/odbierz-terminal/ i wybrać jeden z dostępnych terminali. Wsparcie w ramach Programu Polska Bezgotówkowa obejmuje różne rozwiązania – terminale stacjonarne, terminale przenośne oraz aplikację na smartfona. Następnie należy wypełnić wniosek. Kolejny etap to oczekiwanie na weryfikację zgłoszenia. Na koniec pozostaje już tylko podpisanie umowy – po tym kroku terminal zostanie wysłany na adres podany we wniosku. Alternatywnym sposobem na dołączenie do Programu Polska Bezgotówkowa jest wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie eService lub bezpośredni kontakt telefoniczny z konsultantem.

Dlaczego warto przystąpić do Programu Polska Bezgotówkowa z eService?

Jako jeden z liderów rynku płatności bezgotówkowych w kraju od niemal samego początku uczestniczymy w Programie Polska Bezgotówkowa. Co sprawia, że warto postawić właśnie na nasze wsparcie? To przede wszystkim spore doświadczenie w oferowaniu tego typu rozwiązań – jesteśmy największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku przetwarzamy kilka miliardów transakcji, stale zapewniając naszym klientom profesjonalne wsparcie i wydajne działanie systemów. Warto również zwrócić uwagę na możliwość wyboru spośród różnych rodzajów terminali: oferta eService obejmuje zarówno urządzenia stacjonarne, jak i mobilne, a także aplikacje do obsługi płatności i szereg innych rozwiązań dla firm. Zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej.

Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes – mamy wszystko, czego potrzebujesz! Chętnie przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę i odpowiemy na pytania.

Poznaj eService

produkty-i-uslugi-1

Oferta

ESG i zrownowazony-rozwoj

ESG i zrównoważony rozwój

platnosci-2

Płatności mobilne - BLIK