kobieta czyta dlaczego warto dolączyć do eSerivce

Dlaczego warto dołączyć do eService

Czy wiesz, że ponad 60% Polaków woli płatności bezgotówkowe? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 44 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji elektronicznych w Polsce.

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla ponad 515 tys. terminali POS, w tym również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii oraz Portugalii.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments Inc. oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

wplywy

Mamy wpływ

Działamy w dynamicznym środowisku nowych technologii i finansów.
Projektujemy i wdrażamy produkty ułatwiające codzienność milionom ludzi.
perspektywy

Mamy perpektywy

Praca w eService to nieustanne możliwości rozwoju i stabilne zatrudnienie.
satysfakcja

Mamy satysfakcję

Nie boimy się nowych wyzwań,
bo traktujemy je jako okazję do zawodowego rozwoju.

zespol

Mamy świetny zespół

Nasz zespół tworzą fascynujący ludzie z pasją.
Inspirujemy się i uczymy nawzajem.
Lubimy ze sobą przebywać i razem podejmować wyzwania - zarówno w pracy, jak i "po godzinach".
glonalne kontrakty

Mamy globalne kontrakty

Pracujemy w międzynarodowym środowisku.
Możemy nieustannie czerpać z doświadczeń naszych pracowników z innych krajów.

Nasze wartości

Współpraca, uczciwość, usługi, odpowiedzialność, różnorodność. Traktujemy je jak „firmowy GPS” – dzięki nim mamy pewność, że kierujemy się w dobrą stronę. Chcemy nadal być najbardziej zaufanym i innowacyjnym partnerem w branży płatności bezgotówkowych.

uczciwosc

Uczciwość

Postępujemy właściwie i z szacunkiem.

usługi

Usługi

Spełniamy potrzeby naszych Klientów, współpracowników oraz partnerów biznesowych.

wspolpraca

Współpraca

Współpracujemy aby tworzyć innowacyjne rozwiązania.

odpowiedzialnosc

Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni za naszą pracę.

roznorodnosc

Różnorodność

Szanujemy i umacniamy siłę różnorodności.

Co mówią o nas nasi pracownicy?

„Jestem programistką SQL i pracuję w eService od czerwca 2018 roku. Największą wartością w naszej firmie są wspaniali ludzie i przyjazna atmosfera. To naprawdę przyjemne miejsce do pracy”

Asia
Programistka SQL

"Jestem developerem C++ i w eService razem z kolegami i koleżankami stworzyliśmy Gildię TechService. Nasza Gildia pozwala oderwać się od codziennych obowiązków, zbierając w jednym miejscu osoby o różnych umiejętnościach, chcące nauczyć się nowych rzeczy. Celem Gildii jest nauka i rozwój umiejętności uczestników poprzez regularne spotkania, ćwiczenia, projekty i stawianie sobie wyzwań."

Grzegorz
Programista C++

„Pracuję w eService od 5 lat w Departamencie Operacji. eService to praca w międzynarodowym środowisku i okazja do zagranicznych podróży służbowych. Jeszcze żadna praca nie dawała mi tyle wyzwań, a co za tym idzie, satysfakcji. A to wszystko w koleżeńskiej atmosferze”

Bartek
Departament Operacji

Benefity dla pracowników

twoj-rozwoj

Twój rozwój

Możesz korzystać z platformy CornerStone, czyli pakietu szkoleń e-learningowych, również globalnych – przygotowanych przez EVO Payments International.

Zdrowie opieka medyczna

Zdrowie

Zapewniamy Ci dostęp do prywatnej opieki medycznej i oferujemy atrakcyjne warunki zakupu grupowego ubezpieczenia na życie.

godziny-dla-rodziny

Godziny dla rodziny

Krótsza praca w piątki – brzmi dobrze? W eService elastycznie rozkładamy czas spędzany w biurze. Możesz też wyjść 2 godziny wcześniej z pracy w dniu Twoich urodzin, a także 15 maja (Dzień Rodziny) i 1 czerwca (Dzień Dziecka) – dzięki temu będziesz mieć więcej czasu na świętowanie z bliskimi!

karta-multisport

Karta multisport

Wolisz pływanie, dynamiczny trening sztuk walki czy relaksującą jogę? Skorzystaj z karty Multisport na preferencyjnych warunkach!

prezent-dla-rodzicow

Prezent dla rodziców

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment. Chcemy go świętować razem z Tobą, dlatego mamy prezent dla nowego członka Twojej rodziny.

brunch-learn

Brunch&Learn

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w Brunch&Learn, czyli naszych cyklicznych spotkaniach, w czasie których nasi eksperci dzielą się wiedzą. A może jesteś molem książkowym? Na pewno zainteresuje Cię nasza firmowa biblioteczka.

system-polecen

System poleceń

Znasz kogoś, kto posiada odpowiednie kompetencje i chciałby pracować w naszej firmie? Mamy dla Ciebie program eRekomendacje, czyli premię za polecanie znajomych do pracy w eService.

integracja

Integracja

W eService nie brakuje imprez integracyjnych, podczas których nie tylko dobrze się bawimy, lecz także możemy się lepiej poznać w nieformalnej atmosferze. Dbamy też wspólnie o kondycję – mamy firmowe drużyny koszykówki i piłki nożnej.

biuro

Biuro

Wszyscy mówimy do siebie po imieniu i nie mamy narzuconego dress-code’u. W naszym biurze czeka strefa chillout z konsolą do gier, parking dla rowerów, świeże owoce w każdą środę i pyszna kawa – codziennie!

Sprawdź najnowsze oferty pracy

Poznaj eService

produkty-i-uslugi

Oferta

platnosci-1

Płatności internetowe

strefa-klienta-4

Strefa klienta