kobieta czyta dlaczego warto dolączyć do eSerivce

Dlaczego warto dołączyć do eService

Czy wiesz, że ponad 60% Polaków woli płatności bezgotówkowe? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 44 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji elektronicznych w Polsce.

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla ponad 515 tys. terminali POS, w tym również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii oraz Portugalii.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments Inc. oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

Działamy w dynamicznym środowisku nowych technologii i finansów.
Projektujemy i wdrażamy produkty ułatwiające codzienność milionom ludzi.

Praca w eService to nieustanne możliwości rozwoju i stabilne zatrudnienie.

Nie boimy się nowych wyzwań,
bo traktujemy je jako okazję do zawodowego rozwoju.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku.
Możemy nieustannie czerpać z doświadczeń naszych pracowników z innych krajów.

Nasz zespół tworzą fascynujący ludzie z pasją.
Inspirujemy się i uczymy nawzajem.
Lubimy ze sobą przebywać i razem podejmować wyzwania - zarówno w pracy, jak i "po godzinach".

Nasze wartości

Współpraca, uczciwość, usługi, odpowiedzialność, różnorodność. Traktujemy je jak „firmowy GPS” – dzięki nim mamy pewność, że kierujemy się w dobrą stronę. Chcemy nadal być najbardziej zaufanym i innowacyjnym partnerem w branży płatności bezgotówkowych.

uczciwosc

Uczciwość

Postępujemy właściwie i z szacunkiem.

usługi

Usługi

Spełniamy potrzeby naszych Klientów, współpracowników oraz partnerów biznesowych.

wspolpraca

Współpraca

Współpracujemy aby tworzyć innowacyjne rozwiązania.

odpowiedzialnosc

Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni za naszą pracę.

roznorodnosc

Różnorodność

Szanujemy i umacniamy siłę różnorodności.

Co mówią o nas nasi pracownicy?

„Jestem programistką SQL i pracuję w eService od czerwca 2018 roku. Największą wartością w naszej firmie są wspaniali ludzie i przyjazna atmosfera. To naprawdę przyjemne miejsce do pracy”

Asia
Programistka SQL

"Jestem developerem C++ i w eService razem z kolegami i koleżankami stworzyliśmy Gildię TechService. Nasza Gildia pozwala oderwać się od codziennych obowiązków, zbierając w jednym miejscu osoby o różnych umiejętnościach, chcące nauczyć się nowych rzeczy. Celem Gildii jest nauka i rozwój umiejętności uczestników poprzez regularne spotkania, ćwiczenia, projekty i stawianie sobie wyzwań."

Grzegorz
Programista C++

„Pracuję w eService od 5 lat w Departamencie Operacji. eService to praca w międzynarodowym środowisku i okazja do zagranicznych podróży służbowych. Jeszcze żadna praca nie dawała mi tyle wyzwań, a co za tym idzie, satysfakcji. A to wszystko w koleżeńskiej atmosferze”

Bartek
Departament Operacji

Benefity dla pracowników

twoj-rozwoj

Twój rozwój

Możesz korzystać z platformy CornerStone, czyli pakietu szkoleń e-learningowych, również globalnych – przygotowanych przez EVO Payments International.

Zdrowie opieka medyczna

Zdrowie

Zapewniamy Ci dostęp do prywatnej opieki medycznej i oferujemy atrakcyjne warunki zakupu grupowego ubezpieczenia na życie.

godziny-dla-rodziny

Godziny dla rodziny

Krótsza praca w piątki – brzmi dobrze? W eService elastycznie rozkładamy czas spędzany w biurze. Możesz też wyjść 2 godziny wcześniej z pracy w dniu Twoich urodzin, a także 15 maja (Dzień Rodziny) i 1 czerwca (Dzień Dziecka) – dzięki temu będziesz mieć więcej czasu na świętowanie z bliskimi!

karta-multisport

Karta multisport

Wolisz pływanie, dynamiczny trening sztuk walki czy relaksującą jogę? Skorzystaj z karty Multisport na preferencyjnych warunkach!

prezent-dla-rodzicow

Prezent dla rodziców

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment. Chcemy go świętować razem z Tobą, dlatego mamy prezent dla nowego członka Twojej rodziny.

brunch-learn

Brunch&Learn

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w Brunch&Learn, czyli naszych cyklicznych spotkaniach, w czasie których nasi eksperci dzielą się wiedzą. A może jesteś molem książkowym? Na pewno zainteresuje Cię nasza firmowa biblioteczka.

system-polecen

System poleceń

Znasz kogoś, kto posiada odpowiednie kompetencje i chciałby pracować w naszej firmie? Mamy dla Ciebie program eRekomendacje, czyli premię za polecanie znajomych do pracy w eService.

integracja

Integracja

W eService nie brakuje imprez integracyjnych, podczas których nie tylko dobrze się bawimy, lecz także możemy się lepiej poznać w nieformalnej atmosferze. Dbamy też wspólnie o kondycję – mamy firmowe drużyny koszykówki i piłki nożnej.

biuro

Biuro

Wszyscy mówimy do siebie po imieniu i nie mamy narzuconego dress-code’u. W naszym biurze czeka strefa chillout z konsolą do gier, parking dla rowerów, świeże owoce w każdą środę i pyszna kawa – codziennie!

Sprawdź najnowsze oferty pracy

Poznaj eService

produkty-i-uslugi

Oferta

platnosci-1

Płatności internetowe

strefa-klienta-4

Strefa klienta