eService wyróżniony w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2016”

eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Polsce i Europie Centralnej, został wyróżniony w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa 2016”. Jest to już kolejne wyróżnienie dla Spółki na przestrzeni ostatnich lat, świadczące zarówno o jej doskonałej kondycji finansowej, jak też ambitnej strategii rozwoju.

Wyróżnienie dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce jest przyznawane na podstawie corocznego zestawienia przygotowywanego przez firmę Bisnode w porozumieniu z redakcją miesięcznika Forbes. W rankingu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość rynkową.

eService posiada ponad szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie rozliczania płatności bezgotówkowych i zdecydowanie wyróżnia się nowoczesnym i kreatywnym podejściem do oczekiwań swoich Klientów. Swój rozwój Spółka zawdzięcza przede wszystkim bogatym zasobom technologicznym oraz zespołowi doświadczonych pracowników. Klienci Spółki mogą wybierać spośród wielu dedykowanych rozwiązań, które jednocześnie są bezpieczne i spełniają ich indywidualne wymagania.

Wyróżnienie Miesięcznika Forbes to duży zaszczyt dla eService. Pozycję lidera zawdzięczamy zarówno ciężkiej pracy, jak też właściwemu podejściu do dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej. Nagroda ta jest dla nas z pewnością dodatkową motywacją do jeszcze lepszych wyników w przyszłości. – komentuje Marek Paradowski, prezes eService.

eService od lat zajmuje dominującą pozycję na polskim rynku z udziałem przekraczającym 40%. Poza Polską Spółka jest obecna również na rynkach zagranicznych – z powodzeniem rozwija działalność w Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, a także świadczy usługi autoryzacji i rozliczania transakcji kartowych dla spółek grupy EVO Payments International w Niemczech, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.