Kłódka na czarnym tle

TRA – płynne transakcje niskiego ryzyka

Bezpieczeństwo transakcji jest kluczowe dla każdego systemu finansowego. Szczególnie przy widocznym w ostatnich latach wzroście oszustw w sieci. Problem ten dotyczy również płatności elektronicznych. Mechanizmy mające na celu ochronę przed nieuczciwymi praktykami mogą oznaczać wydłużenie i zwiększenie liczby kroków w trakcie procedur weryfikacyjnych. Ale nie zawsze. Dzięki TRA akceptacja transakcji o niskim ryzyku nie musi długo trwać.

2)	Odcisk palca podświetlony niebieskimi liniami na czarnym klawiszu

Czym jest TRA?

By nie popsuć doświadczenia zakupowego klientów, potrzebna jest równowaga między zabezpieczeniami przed oszustwami a wygodą i płynnością transakcji. TRA jest specjalną usługą pozwalającą na zwolnienie ze stosowania SCA (silnego uwierzytelnienia klienta) w przypadku transakcji o niskim ryzyku. Ma to związek z dyrektywą PSD2, odpowiadającą na zmiany technologiczne i zachowania współczesnych konsumentów. 

Dzięki zaawansowanej analityce i nowoczesnym mechanizmom kontroli zarządzania regułami TRA wykrywa potencjalne oszustwa. To zmniejsza ryzyko strat dla Twojego biznesu i Twoich klientów.

Do kogo jest skierowane TRA?

TRA kierowane jest do akceptantów eService, którzy chcą zwolnić transakcje o niskim ryzyku z obowiązku stosowania SCA. Dzięki TRA nie musisz czekać na akceptację transakcji dłużej, niż jest to potrzebne.

3)	Mężczyzna siedzący przy biurku przy otwartym laptopie

Co zyskujesz z TRA?

EvoCollect

Prostota procesu zakupowego

Zakupy dla właścicieli kart płatniczych są prostsze i przejrzystsze.

oszczedzasz

Zmniejszenie kosztów

Skuteczne wykrywanie oszustw minimalizuje możliwe straty.

produkty-i-uslugi

Zmniejszenie nadużyć

Analiza i działanie nowoczesnych algorytmów TRA zmniejszają ryzyko padnięcia ofiarą oszustwa.

MicrosoftTeams-image (27)

Komfort Twój i Twoich klientów

Proces płatności jest wygodny, a Ty i Twoi klienci możecie czuć się bezpiecznie.

Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes – mamy wszystko, czego potrzebujesz! Chętnie przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę i odpowiemy na pytania.

Zapytaj o ofertę dla swojego biznesu

Poznaj eService

zarzad-i-struktura-1

Zarząd i struktura spółki

produkty-i-uslugi

Oferta