eService Partnerem Roku 2013

eService, lider technologiczny wśród polskich agentów rozliczeniowych, po raz kolejny został wyróżniony, podczas IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej otrzymał nagrodę w kategorii „Partner Roku”.

Prestiżowa nagroda „Partnera Roku 2013” została przyznana spółce za aktywność w zakresie tworzenia nowych projektów upowszechniających sektor gospodarki elektronicznej w Polsce. To już drugie takie wyróżnienie w historii eService – wcześniej spółka uzyskała ten tytuł w 2009 r.

Za sukcesem spółki przemawiają jej liczne innowacyjne projekty oraz wykorzystywane najnowocześniejsze technologie. eService od lat nieprzerwanie się rozwija oraz wdraża nowe pomysły na rynek agentów rozliczeniowych. Udział Spółki w polskim rynku transakcji kartowych wynosi ponad 37 proc.. Przetworzone w 2013 ponad pół miliarda transakcji elektronicznych plasuje eService na pierwszym miejscu wśród agentów rozliczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Potencjał teleinformatyczny oraz własny dział Badań i Rozwoju umożliwiają spółce wdrażanie tak innowacyjnych produktów jak płatności mobilne IKO czy rozwój produktów eCommerce na najwyższym poziomie technologicznym.

Kongres Gospodarki Elektronicznej to spotkanie przedstawicieli administracji publicznej oraz samorządowej, sektora finansowego, naukowego oraz wielu organizacji gospodarczych, stowarzyszeń naukowo-technicznych i firm posiadających wpływ na budowę i rozwój nowoczesnej gospodarki elektronicznej w Polsce. Podstawowym celem tegorocznego Kongresu było wskazanie wspólnego mianownika wszystkich zjawisk, pojawiających się w debacie nad problemami cyfryzacji w Polsce.