Obsługa terminala płatniczego eService - pytania i odpowiedzi

e-commerce

Aktualnie Twój klient może płacić za pomocą kart VISA i Mastercard, BLIKa, szybkich przelewów bankowych oraz portfeli elektronicznych: Google Pay, Apple Pay, PayPal.

Zawrzeć z nami umowę – kliknij poniżej. Jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania, skontaktujemy się z Tobą

Kliknij i zacznij przyjmować płatności

Aby podłączyć płatności online, potrzebujesz sklepu internetowego lub aplikacji mobilnej, dzięki którym prowadzisz swoją sprzedaż internetową. Jeśli korzystasz z rozwiązania komercyjnego lub Twój sklep opiera się na rozwiązaniach open source, dostawca Twojego sklepu powinien być zintegrowany z e-commerce od eService.

Tutaj możesz sprawdzić pełną listę integracji.

Wystarczy, że zgłosisz się do nas: podpiszemy umowę, otrzymasz dane do logowania i Twoi klienci będą mogli korzystać z płatności online.
Z nami możesz korzystać z każdej dostępnej możliwości. Płatności możesz uruchomić za pomocą:

  • rozwiązania open source, czyli dostępnego na wolnej licencji, które można indywidualnie dopasować;
  • gotowych platform komercyjnych -  lista platform
  • rozwiązania autorskiego.

Jeśli Twój sklep jest zbudowany na innym rozwiązaniu niż podane powyżej, zgłoś się do nas za pomocą formularza. Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do Twojego biznesu.
SafeLink jest usługą, dzięki której możesz przyjmować płatności elektroniczne od swoich klientów, nawet jeżeli nie prowadzisz sklepu internetowego. Dzięki SafeLink kupujący otrzymują bezpieczny link do płatności.
Jedyne, czego potrzebujesz, to strona internetowa lub konto w mediach społecznościowych.
Tak, Twój klient może opłacić należność w późniejszym terminie. Od Twoich ustawień w panelu obsługi zależy, jak dużo będzie miał na to czasu. (max. 30 dni).
Nie potrzebujesz posiadać integracji (sklepowej). Jeśli Twój biznes działa w internecie, ale nie prowadzisz sklepu internetowego, nie musisz dokonywać integracji sklepowej. Musisz jednak mieć formalnie założone odpowiednie PKD do sprzedaży internetowej.
Nie. Koszty obejmują wyłącznie procesowanie płatności zgodnie z ofertą – prowizję od transakcji.

Uruchomienie i utrzymanie bramki płatniczej oraz dostęp do panelu zarządzania, obsługa zwrotów i wypłata przelewów są bezpłatne. Jedyne opłaty to prowizje zależne od Twoich obrotów - zgodnie z zapisami w umowie.

Warunki handlowe

eService dostarcza wiele rozwiązań, które pozwalają na wygodne prowadzenie biznesu w internecie i gwarantują bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy kompleksową obsługę płatności bezgotówkowych i pełną integrację dla wszystkich kanałów sprzedażowych. Za zakupy internetowe Twoi klienci mogą nawet płacić kartą przy odbiorze.

Dostajesz też regularne przelewy, dzięki czemu pieniądze z utargu wychodzą od nas już następnego dnia po dokonaniu zakupu przez klienta.

Aby podpisać umowę, wystarczy, że wypełnisz formularz:

Kliknij i zacznij przyjmować płatności

Umowę możesz zakończyć w każdej chwili bez ponoszenia żadnych kosztów.
Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony.
Na etapie podpisywania umowy w niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego, który pozwala na potwierdzenie tożsamości.
Proces jest łatwy i w trakcie jego przechodzenia dostaniesz wskazówki krok po kroku. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.
Jako instytucja finansowa mamy obowiązek weryfikacji Twoich danych. Trwa to nie dłużej niż 30 dni. Jeśli pojawi się potrzeba uzupełnienia bądź doprecyzowania informacji, możesz zostać poproszony o dodatkowe dokumenty. Jeśli z powodów prawnych lub nieodpowiedniego profilu Twojej działalności przedstawione dokumenty nie spełnią wymagań, nie będziemy mogli podpisać z Tobą umowy.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami przez telefon, chat lub formularz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj eService

Zarzad i struktura

Zarząd i struktura

Produkty i uslugi

Oferta

terminale-platnicze-1

Usługi na terminalach