Terminale płatnicze bez opłat i nowoczesna bramka płatnicza eService w elektryzującej ofercie z okazji Black Friday i Cyber Monday

Blog featured image

Z okazji Black Friday i Cyber Monday, eService przygotował dwie propozycje dla przedsiębiorców poszukujących korzystnych ofert na terminale płatnicze lub nowoczesnego rozwiązania e-commerce, zapewniającego bezpieczne płatności dla sklepu internetowego, usług, hotelu czy restauracji. Aby z nich skorzystać, wystarczy pomiędzy 23 a 30 listopada 2020 r. odwiedzić stronę www.bezgotowki.pl/cyber-monday i przesłać zgłoszenie za pomocą niezobowiązującego formularza kontaktowego.

 

Specjalna oferta jest skierowana do nowych i obecnych klientów eService, czyli do wszystkich, którzy chcą zmienić dostawcę usług płatniczych, zamówić nowe lub dodatkowe terminale płatnicze albo nowoczesne rozwiązania ułatwiające przyjmowanie płatności przez internet.

Do wyboru są dwie oferty, z których można wybrać jedną lub skorzystać z obu.

Pierwsza jest szczególnie atrakcyjna dla przedsiębiorców, którzy nie spełniają wymogów niezbędnych do otrzymania dofinansowania w Programie Polska Bezgotówkowa (www.bezgotowki.pl), to znaczy posiadają lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadali terminal płatniczy. W ofercie eService na Cyber Monday mogą wydzierżawić terminale płatnicze i otrzymać specjalną zniżkę w opłacie za wynajem. Dzięki niej przez pierwsze cztery miesiące umowy zapłacą równowartość tylko jednej opłaty miesięcznej. Oznacza to, że koszt dzierżawy terminali w ciągu pierwszych trzech miesięcy wyniesie 0 zł.

Druga oferta zainteresuje z pewnością wszystkich przedsiębiorców rozpoczynających lub chcących rozszerzyć swoją sprzedaż przez internet. Z okazji Cyber Monday mogą zamówić wygodne i niezawodne rozwiązania płatnicze dla e-commerce, świadczone za pomocą nowoczesnej bramki płatniczej eService. W promocji otrzymają je bez opłat abonamentowych i z bezterminowo obniżoną prowizją:

  • do 0,99% wartości transakcji realizowanych za pomocą wszystkich krajowych kart płatniczych oraz systemów: BLIK, PayBylink, ApplePay, GooglePay i MasterPass;
  • do 2% wartości transakcji realizowanych kartami zagranicznymi lub kartami biznesowymi.

Oprócz płatności przyjmowanych za pośrednictwem bramki płatniczej oferującej m.in. obsługę płatności cyklicznych, abonamentowych i subskrybcji, przedsiębiorcy mogą korzystać także z nowoczesnej i bezpiecznej usługi szybkiego linka do płatności. „SafeLink”, jest wygodnym rozwiązaniem ułatwiającym zarządzanie rezerwacjami
i transakcjami z klientami, znajduje szerokie zastosowanie w sprzedaży, działalności usługowej oraz w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Promocja „Elektryzująca oferta Cyber Monday” trwa od 23 do 30 listopada br. By z niej skorzystać, wystarczy przesłać wypełniony formularz zgłodzenia dostępny na stronie www.bezgotowki.pl/cyber-monday. Przesłanie formularza nie zobowiązuje do zawarcia umowy, służy jedynie do wyrażenia zgody na kontakt ze strony eService. Zawarcie umowy uwzględniającej warunki promocji może nastąpić nie później niż w ciągu 10 dni od zakończenia promocji. Z warunków promocji można też skorzystać, wysyłając zgłoszenie na adres akceptanci@eservice.com.pl, telefonicznie pod numerem (+48) 22 229 29 44 lub kontaktując się z dowolnym przedstawicielem handlowym eService.

Liczba terminali dostępnych w ofercie na Cyber Monday jest ograniczona.