Joanna Seklecka nagrodzona eDukatem w kategorii „Osobowość Roku Świata Bezgotówkowego”

Blog featured image

Joanna Seklecka, Prezes eService, czołowego dostawcy usług i rozwiązań na rynku akceptacji płatności bezgotówkowych, otrzymała wyróżnienie w rankingu eDukat 2018 w kategorii „Osobowość Roku Świata Bezgotówkowego".

Branżowa nagroda eDukat przyznawana jest firmom i osobom, które swoimi działaniami w znacznym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży płatności bezgotówkowych, wytyczają nowe trendy oraz wprowadzają innowacyjne rozwiązania na rynek płatniczy. Do dotychczasowych laureatów dołączyła Joanna Seklecka, Prezes eService, otrzymując eDukata 2018 w kategorii „Osobowość Roku Świata Bezgotówkowego”.

Oprócz zdobycia osobowego tytułu przez Prezes Seklecką, eService został nominowany w dwóch innych obszarach. Pierwszy z nich to „Firma Roku Świata Bezgotówkowego", w którym doceniono działania eService na rzecz rozwoju rynku płatności bezgotówkowych i zaangażowanie w różne inicjatywy (takie jak Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa”, którego celem jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw we wdrażaniu rozwiązań bezgotówkowych). Drugi obszar to „Najciekawsze Opracowanie Naukowe Na Temat Płatności Bezgotówkowych”, w którym eService został wyróżniony nominacją za przygotowanie autorskiego badania pt. „Postawy Polaków wobec form płatności", dotyczące preferencji Polaków w tym zakresie.

Jest mi niezmiernie miło, że dołączyłam do zacnego grona laureatów rankingu eDukat. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia pracowników eService. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy oraz umiejętnościom jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Wspólnie dążymy do doskonalenia oferowanych przez nas usług, spełniania oczekiwań klientów i edukowania rynku. Nagroda ta będzie motywować nas do dalszych intensywnych działań na rzecz rozwoju branży płatności bezgotówkowych – komentuje Joanna Seklecka, Prezes eService.  

eDukaty przyznawane są w sześciu kategoriach: nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych, osobowość roku świata bezgotówkowego, firma roku świata bezgotówkowego, wydarzenie roku świata bezgotówkowego, najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych oraz najciekawszy start-up z obszaru płatności bezgotówkowych ostatnich 12 miesięcy. Nagrody zostały oficjalnie przyznane podczas jednego z największych kongresów branży płatniczej –  VI Cashless Congress – który odbywa się w dniach 20-21 marca 2018 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie.