eService z pierwszą telewizyjną kampanią reklamową

Blog featured image

Dziś ruszyła telewizyjna kampania reklamowa promująca portal www.bezgotowki.pl. Jej celem jest zachęcenie przedsiębiorców do korzystania z płatności bezgotówkowych i pokazanie wynikających z tego korzyści. Przygotowane zostały cztery spoty reklamowe, które będzie można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w internecie. Inicjatorem kampanii jest największy polski agent rozliczeniowy – eService Sp. z o.o., który jako pierwsza firma w branży zdecydował się na tak szeroką akcję reklamową w mediach elektronicznych.

Koncepcja kampanii zakładała między innymi udział w spotach reklamowych prawdziwych przedsiębiorców, którzy razem z aktorami wystąpią przed kamerą. Jedną z głównych  bohaterek kampanii, została Pani Katarzyna - właścicielka niedużego sklepu owocowo-warzywnego z Warszawy. Przekonuje ona, że płatności kartą to prawdziwe udogodnienie zarówno dla klientów, jak i sprzedawcy. Najlepszym dowodem na to, jest fakt, że po zakończeniu zdjęć do reklamy, sama zadeklarowała chęć zaoferowania swoim klientom możliwości płacenia kartą.

Na potrzeby kampanii przygotowano cztery spoty reklamowe. Główny, o czasie trwania 30 sekund - przeznaczony do emisji w TV oraz trzy 15 sekundowe, które trafią do internetu. Występują w nich aktorzy wcielający się w rolę kwiaciarza, manikiurzystki, krawca oraz hydraulika, czyli zawodów często kojarzonych z mikroprzedsiębiorstwami, do których kierowana jest kampania. Za kreację i strategię odpowiada agencja Kalicińscy.com, zakupu mediów dokonał Havas Media, a działania PR wspiera agencja CORE PR.

Bezgotowki.pl to autorska platforma eService przygotowana z myślą o przedsiębiorcach i właścicielach firm, którzy chcieliby stworzyć swoim klientom możliwość płacenia kartą. Za pośrednictwem portalu mogą oni wybrać najlepszy dla siebie rodzaj terminali płatniczych i w kilku łatwych krokach zawrzeć umowę, dzięki której otrzymają je na warunkach Programu Polska Bezgotówkowa. Zgodnie z nimi, przedsiębiorcy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z płatności bezgotówkowych, mogą bezpłatnie otrzymać do trzech terminali płatniczych i przez rok nie ponosić żadnych kosztów procesowania transakcji kartami VISA i Mastercard. Zawierając umowę za pośrednictwem www.bezgotowki.pl mogą wybrać m.in. najnowocześniejsze terminale mobilne – SMART D220 oferowane wyłącznie przez eService i otrzymać je bezpłatnie – na zawsze. Ponadto tylko w ofercie eService przez 12 miesięcy nie będą też ponosić kosztów procesowania transakcji kartami Diners Club, JCB, UPI oraz od płatności BLIK.

 

Spoty reklamowe kampanii można zobaczyć pod adresami: