eService umożliwia zakup biletów PKP Intercity przez Internet

eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Polsce i Europie Centralnej, został nominowany do prestiżowej nagrody Merchant Payment Ecosystem 2015 (MPE) w dwóch kategoriach – Payment Service Provider oraz Processing Award. Jest to już kolejne wyróżnienie Spółki za jej wkład w rozwój międzynarodowego systemu płatności elektronicznych.

Na przestrzeni 15 lat działalności eService nie tylko zdobyło ponad 40% polskiego rynku płatności bezgotówkowych, lecz również rozpoczęło działalność zagraniczną i może się poszczycić prosperującym biznesem w Czechach i na Słowacji.

Poza prężnie rozwijającą się działalnością w obszarze rozliczania płatności bezgotówkowych w punktach stacjonarnych, eService inwestuje również w rozwój płatności internetowych – w ubiegłym roku Spółka zaprezentowała nową, dostosowaną do potrzeb Klientów oraz rynku bramkę płatniczą, wzbogaconą o dodatkowe metody płatności online.

Swój rozwój eService zawdzięcza przede wszystkim bogatym zasobom technologicznym oraz doświadczonej kadrze. Klienci Spółki mogą wybierać spośród wielu dedykowanych rozwiązań, które jednocześnie są bezpieczne i niezawodne.

Nominacja do MPE Award jest dowodem na to, iż działalność eService stanowi ważny wkład w rozwój międzynarodowego systemu płatności elektronicznych. EVO Payments International, od 2013 roku będący współwłaścicielem eService, został laureatem nagrody  Merchant Payment Ecosystem 2015 w kategorii International Award, co jest pośrednio również naszą zasługą.Nieustanny rozwój oraz osiągnięcia eService są wynikiem naszej pasji, nie zaś presji globalnej, a jak wiadomo, pasję wieńczy sukces. – komentuje Marek Paradowski, prezes eService.

Nagrody MPE są przyznawane najbardziej efektywnym i innowacyjnym firmom z obszaru akceptacji płatności w Europie i na świecie. Podstawowe kryterium to wkład firmy w rozwój płatności elektronicznych oraz mobilnych w punktach usługowo-handlowych i sklepach internetowych.