100 tysięcy terminali POS na 15-lecie eService

W lipcu eService zakończył instalację terminali POS we wszystkich sklepach Leroy Merlin – wiodącej sieci hipermarketów branży budowlanej.

Pilotaż i testy rozwiązań informatycznych trwały przez blisko rok. Od kilku dni eService jest już wyłącznym operatorem obsługującym karty płatnicze VISA, MasterCard, Diners Club i American Express w 47 sklepach tej sieci.

Jest to wyraz zaufania wobec eService, którego zbudowanie było możliwe dzięki kompleksowej ofercie i jakości świadczonych usług. Dla naszych Klientów, ważne jest nie tylko to, że oferujemy bardzo atrakcyjne i transparentne stawki prowizyjne za obsługę instrumentów płatniczych, ale również to, że dostarczane przez eService rozwiązania są wydajne i niezawodne, a czas realizacji transakcji w punkcie sprzedaży należy do najkrótszych na rynku. Dzięki temu możemy najlepiej wspierać naszych klientów, pozwalając im skupić się na obsłudze kupujących. - uważa Arkadiusz Bochniak, Dyrektor Departamentu Biznesu eService.

Francuska sieć hipermarketów Leroy Merlin należy do Grupy Adeo (GROUPE ADEO) – drugiego w Europie oraz czwartego na świecie dystrybutora w branży budowlanej. Leroy Merlin na terenie Polski posiada 47 sklepów o powierzchni handlowej od 6 do 18 tysięcy m2 Polityką firmy jest promowanie i wspieranie lokalnych dostawców i przedsiębiorców. To dlatego ponad 80% towarów oferowanych w sklepach Leroy Merlin pochodzi od sprawdzonych polskich producentów i dystrybutorów.

eService z 40% udziałem w rynku płatności elektronicznych jest wiodącym agentem rozliczeniowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Podstawową działalnością Spółki jest autoryzacja oraz rozliczenie płatności dokonywanych za pomocą wszystkich typów kart płatniczych VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express, realizowanych w złotówkach oraz w ponad 20 innych walutach. Dodatkowo eService oferuje takie usługi jak doładowanie telefonów komórkowych, obsługę programów lojalnościowych, obsługę kart podarunkowych, wypłatę gotówki, a sieć akceptacji Spółki liczy blisko 100 tysięcy urządzeń w obrębie całego kraju. eService należy do EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.