Płatność kartą

Płatność kartą

Stacjonarne i mobilne terminale płatnicze umożliwiają przyjmowanie płatności bezgotówkowych.
Czytaj więcej

Płatność kartą

Płatności kartą (Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club, Discover, UnionPay, JCB oraz American Express) są realizowane dzięki terminalom płatniczym – stacjonarnym lub mobilnym urządzeniom elektronicznym, które za pomocą specjalnego oprogramowania pozwalają na dokonanie płatności kartą wyposażoną w chip (EMV Chip & PIN), pasek magnetyczny lub moduł NFC do płatności zbliżeniowych. Terminale stacjonarne sprawdzą się w większości punktów usługowych, a mobilne znajdą szczególne zastosowanie w branży HoReCa.
Czytaj więcej
BLIK (Terminale)

BLIK (Terminale)

System BLIK umożliwia płatności mobilne za pomocą generowanych jednorazowo kodów.
Czytaj więcej

BLIK (Terminale)

System płatności mobilnych BLIK umożliwia płatności za zakupy i usługi, przyjmowanie płatności na terminalu i przelewy na telefon za pomocą jednorazowych 6-cyfrowych kodów generowanych w aplikacji bankowej użytkownika przez system PSP na żądanie banku.
Czytaj więcej
Płatności zbliżeniowe urządzeniami mobilnymi

Płatności zbliżeniowe urządzeniami mobilnymi

Płatności urządzeniami mobilnymi, np. telefonem, to szybki i wygodny sposób dokonywania transakcji bezgotówkowych.

Płatności zbliżeniowe urządzeniami mobilnymi

Płatności zbliżeniowe urządzeniami mobilnymi, np. smartfonem czy smartwatchem, to szybki i wygodny sposób płacenia za produkty i usługi. Do dokonania transakcji potrzebna jest aplikacja, np. Google Pay, Apple Pay, i urządzenie wyposażone w moduł NFC.
Karty podarunkowe

Karty podarunkowe

Elektroniczne karty podarunkowe to połączenie bonu towarowego i karty bankowej, którym można zapłacić za produkty lub usługi.
Czytaj więcej

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe w formie elektronicznej są połączeniem bonu towarowego i karty bankowej. Są wyposażone w pasek magnetyczny, na którym zapisywane są dane indentyfikacyjne, i obsługiwane za pomocą terminalu płatniczego. Kartą na konkretną kwotę konsument może zapłacić za zakupy w punkcie danej sieci handlowej – jednorazowo lub wielorazowo, do kwoty karty podarunkowej lub powyżej, dopłacając różnicę kartą płatniczą lub gotówką. Karty podarunkowe to popularny i efektywny sposób zdobywania nowych klientów.
Czytaj więcej
Płatność walutą karty (DCC)

Płatność walutą karty (DCC)

Dynamiczne przewalutowanie transakcji (DCC) pozwala posiadaczowi karty zagranicznej na płatność w walucie, w której karta została wydana.
Czytaj więcej

Płatność walutą karty (DCC)

Dynamiczne przewalutowanie transakcji (DCC) pozwala posiadaczowi karty zagranicznej na płatność za produkty i usługi oferowane na terenie Polski w walucie, w której karta została wydana. Przeliczenie oferowane jest w czasie rzeczywistym transakcji po kursie obowiązującym danego dnia, a ostateczna kwota do zapłaty jest widoczna na terminalu płatniczym.
Czytaj więcej
PIN Pady do systemów kasowych

PIN Pady do systemów kasowych

PIN Pad to programowalne urządzenie, które pozwala na automatyczne przesyłanie danych z kasy fiskalnej, co redukuje ryzyko niepoprawnie wprowadzonych kwot.
Czytaj więcej

PIN Pady do systemów kasowych

PIN Pad to programowalne urządzenie połączone z kasą fiskalną, które może być wykorzystywane zarówno przez sieci sklepowe korzystające z własnych rozwiązań informatycznych, jak i wykorzystujące oprogramowanie firm zewnętrznych. Transakcje z użyciem PIN Pada nie wymagają zaangażowania kasjera, a dane z kasy fiskalnej są przesyłane automatycznie, co redukuje liczbę błędów związanych z nieprawidłowym wprowadzeniem kwoty.
Czytaj więcej
Logowanie kasjerów

Logowanie kasjerów

Logowanie kasjerów umożliwia m.in. realizację sprzedaży w rozbiciu na poszczególnych kasjerów.

Logowanie kasjerów

Logowanie kasjerów umożliwia realizację sprzedaży w rozbiciu na poszczególnych kasjerów po wprowadzeniu przez każdego z nich osobistego hasła. Logowanie daje możliwość rejestracji sprzedaży danego kasjera, drukowania jego numeru identyfikującego na każdym z wydruków transakcji oraz wydruku zbiorczych zestawień sprzedaży każdego z kasjerów w dowolnej chwili lub jako podsumowanie na koniec dnia.
Płatność na kilka rachunków

Płatność na kilka rachunków

Płatność na kilka rachunków umożliwia rozdzielenie na terminalu płatniczym jednej transakcji na różne konta bankowe.

Płatność na kilka rachunków

Płatność na kilka rachunków to usługa umożliwiająca rozdzielenie na terminalu płatniczym jednej transakcji na różne konta bankowe oraz przekazywanie jej dodatkowych szczegółów identyfikujących. Rozdzielenie transakcji dokonywane jest w systemach rozliczeniowych eService.
Darowizny

Darowizny

Przekazanie darowizny na cel społeczny jest możliwe przy płatności kartą płatniczą przez rozdzielenie transakcji.

Darowizny

Przekazanie darowizny na cel społeczny jest możliwe dzięki usłudze rozdzielenia transakcji. Podczas płacenia kartą za towar lub usługę konsument ma możliwość przekazania dodatkowych środków na konto wybranej przez przedsiębiorcę organizacji.
Płatność bramka płatnicza

Płatność bramka płatnicza

Bramka płatnicza umożliwia dokonanie płatności bezpośrednio na stronie platformy internetowej.
Czytaj więcej

Płatność bramka płatnicza

Bramka płatnicza umożliwia dokonanie płatności bezpośrednio na stronie platformy internetowej. Jest ostatnim etapem procesu zakupów online, w którym konsument wybiera metodę płatności i uzupełnia dane konieczne do realizacji transakcji lub zostaje przekierowany na stronę banku.
Czytaj więcej
Pay-by-link

Pay-by-link

PayByLink to szybki przelew elektroniczny, którego dane są autouzupełniane, co ułatwia konsumentowi płatność za zakupy online.

Pay-by-link

PayByLink to szybki przelew elektroniczny. Aby dokonać płatności, konsument wybiera bank, w którym ma konto, a następnie zostaje przekierowany do serwisu bankowości internetowej, żeby wykonać transakcję. Dane transakcji są uzupełniane automatycznie.
Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne pozwalają na zapisanie kart oraz dokonywanie nimi transakcji w bramkach płatniczych.

Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne to rozwiązanie e-commerce umożliwiające zapisanie kart debetowych i kredytowych oraz dokonywanie nimi transakcji w bramkach płatniczych.
PayPal

PayPal

PayPal to wygodna forma płatności internetowych kartą płatniczą lub środkami z konta w serwisie.

PayPal

Płatność PayPal jest realizowana przy pomocy karty kredytowej lub debetowej albo salda konta w serwisie PayPal zasilanego przelewami bankowymi lub z innego konta PayPal.
e-Karty podarunkowe

e-Karty podarunkowe

Elektroniczne karty podarunkowe to połączenie bonu towarowego i karty bankowej, którym można zapłacić np. za zakupy internetowe.

e-Karty podarunkowe

Karty podarunkowe w formie elektronicznej są połączeniem bonu towarowego i karty bankowej. Pozwalają konsumentowi m.in. na opłacenie zakupów w internecie jedno- lub wielorazowo, w całości lub jako dodatkowa metoda płatności. Karty podarunkowe to popularny i efektywny sposób zdobywania nowych klientów.
mCommerce

mCommerce

mCommerce to rozwiązania płatnicze umożliwiające obsługę transakcji w aplikacjach mobilnych.

mCommerce

mCommerce to rozwiązania płatnicze zapewniające płynny proces zakupowy, w tym obsługę transakcji, w aplikacjach na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android.
SafeLink

SafeLink

SafeLink to bezpieczny link do e-płatności, który przekierowuje do bramki płatniczej e-commerce.
Czytaj więcej

SafeLink

SafeLink to szybki i bezpieczny link do e-płatności wysyłany na adres mailowy, który przekierowuje do bramki płatniczej e-commerce. Opłaty nie trzeba dokonywać od razu, ale każdy link ma określoną datę ważności.
Czytaj więcej
oneClick

oneClick

OneClick umożliwia szybkie płatności w aplikacjach mobilnych np. za usługi transportowe czy gastronomiczne.

oneClick

OneClick to umożliwiające szybkie płatności rozwiązania, które znajdują zastosowanie szczególnie w aplikacjach mobilnych, np. za usługi transportowe czy gastronomiczne. Transakcje wykonywane są za pośrednictwem metody płatności powiązanej z daną aplikacją.
Moduły płatności

Moduły płatności

Udostępniamy darmowe sklepy internetowe i moduły płatności eService.

Moduły płatności

Zapraszamy do skorzystania z darmowych sklepów internetowych i modułów płatności eService. Wystarczy znaleźć i zainstalować moduł właściwy dla posiadanego typu sklepu.
Płatności Google/Apple  Pay

Płatności Google/Apple Pay

Aplikacje Google Pay i Apple Pay umożliwiają bezpieczne płatności bezgotówkowe za pomocą urządzenia mobilnego.
Czytaj więcej

Płatności Google/Apple Pay

Płatności Google Pay działają na wszystkich telefonach z systemem Android (wersja 4.4 lub wyższa). Trzeba tylko pobrać aplikację Android Pay ze sklepu Google i można płacić we wszystkich miejscach, w których przyjmowane są płatności zbliżeniowe kartami Mastercard lub Visa. Płatności Apple Pay są dostępne na wszystkich urządzeniach Apple i działają wszędzie tam, gdzie dostępne są terminale płatnicze.
Czytaj więcej
Platformy sprzedaży

Platformy sprzedaży

Współpracujemy z platformami sprzedaży internetowej, które umożliwiają m.in. rozpoczęcie działalności handlowej.

Platformy sprzedaży

Współpracujemy z platformami sprzedaży internetowej, które w szybki i bezpieczny sposób umożliwiają rozpoczęcie działalności handlowej, oraz z dostawcami rozwiązań dla handlu elektronicznego.
BLIK (eCommerce)

BLIK (eCommerce)

System BLIK umożliwia płatności za zakupy online bez konieczności podawania numeru karty płatniczej lub logowania się do bankowości elektronicznej.

BLIK (eCommerce)

System płatności mobilnych BLIK umożliwia płatności za zakupy online bez konieczności podawania numeru karty płatniczej lub logowania się do bankowości elektronicznej. Płatność jest realizowana za pomocą jednorazowego 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej konsumenta.
Paysefecard

Paysefecard

PaySafeCard to voucher elektroniczny na daną kwotę umożliwiający dokonywanie płatności w sklepach internetowych.

Paysefecard

PaySafeCard to voucher elektroniczny na daną kwotę umożliwiający dokonywanie płatności w sklepach internetowych bez konta bankowego czy karty kredytowej.
Obsługa transakcji w wielu krajach

Obsługa transakcji w wielu krajach

Obsługa transakcji jest możliwa w wielu krajach, co oznacza kompleksowe zarządzanie usługami i ich monitorowanie w Polsce i za granicą.

Obsługa transakcji w wielu krajach

Nasze rozwiązania płatnicze umożliwiają obsługę transakcji w wielu krajach, co oznacza kompleksowe zarządzanie usługami i ich monitorowanie, prostsze rozliczenia i najwyższą jakość usług wszędzie tam, gdzie prowadzisz biznes.
Sprzedaż kart SIM

Sprzedaż kart SIM

W naszej ofercie znajdują się wszystkie dostępne startery największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce.

Sprzedaż kart SIM

Karty SIM prepaid są uzupełnieniem oferty w zakresie doładowań. W ofercie znajdują się wszystkie dostępne startery największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Dystrybucja kart SIM odbywa się za pomocą wysyłki starterów bezpośrednio do sklepów oraz wysyłki starterów bezpośrednio do Magazynu Centralnego Akceptanta.
Dofinansowanie w Polsce Bezgotówkowej

Dofinansowanie w Polsce Bezgotówkowej

Wspieramy przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić w swojej działalności możliwość płatności bezgotówkowych.
Czytaj więcej

Dofinansowanie w Polsce Bezgotówkowej

W ramach programu Polska Bezgotówkowa wspieramy przedsiębiorców dołączających do inicjatywy rozpowszechniania akceptacji płatności bezgotówkowych m.in. przez udostępnianie za darmo nawet trzech terminali płatniczych i prowizję 0% od transakcji wybranymi kartami płatniczymi.
Czytaj więcej
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami przez telefon, chat lub formularz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.