Spolka nalezaca do EVO Payments International

eFaktura - ekoFaktura - Zróbmy razem coś dobrego

Gorąco zachęcamy do skorzystania z elektronicznej formy pobierania faktur za usługi.

To bardzo proste i wygodne rozwiązanie umożliwiające pobranie faktury w dogodnej chwili, bez konieczności odbierania korespondencji papierowej, czyli bez chodzenia na pocztę i bez kontaktu z listonoszem.

Państwa aktualna faktura będzie czekać w jednym z dwóch miejsc dostępnych po zalogowaniu:

Aby zacząć korzystać z eFaktury wystarczy wypełnić i wysłać formularz, który przygotowaliśmy dla Państwa poniżej. To zajmie dosłownie chwilę, a pozwala zaoszczędzić znacznie więcej czasu w przyszłości.

Formularz zamówienia eFaktury

Zamówienie eFaktury

Zamówienie eFaktury
Wysyłając zgłoszenie potwierdzam, że wyrażam zgodę na odbieranie w formie elektronicznej (PDF) faktur VAT (w tym faktur korygujących oraz duplikatów), udostępnianych za pośrednictwem serwisów elektronicznych wskazanych przez eService Sp. z o.o.
captcha
* - pole wymagane

* * *

Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94.  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zgłoszenia w ramach niniejszego formularza kontaktowego.  Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez eService oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności eService.