Kobieta i mężczyzna wybierają usługi płatności bezgotówkowych eCommerce

Usługi eCommerce od eService - SafeLink, mCommerce, BLIK

 
Płatność bramka płatnicza

Płatność bramka płatnicza

Bramka płatnicza umożliwia dokonanie płatności bezpośrednio na stronie platformy internetowej.
Czytaj więcej

Płatność bramka płatnicza

Bramka płatnicza umożliwia dokonanie płatności bezpośrednio na stronie platformy internetowej. Jest ostatnim etapem procesu zakupów online, w którym konsument wybiera metodę płatności i uzupełnia dane konieczne do realizacji transakcji lub zostaje przekierowany na stronę banku.
Czytaj więcej
Pay-by-link

Pay-by-link

PayByLink to szybki przelew elektroniczny, którego dane są autouzupełniane, co ułatwia konsumentowi płatność za zakupy online.

Pay-by-link

PayByLink to szybki przelew elektroniczny. Aby dokonać płatności, konsument wybiera bank, w którym ma konto, a następnie zostaje przekierowany do serwisu bankowości internetowej, żeby wykonać transakcję. Dane transakcji są uzupełniane automatycznie.
Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne pozwalają na zapisanie kart oraz dokonywanie nimi transakcji w bramkach płatniczych.

Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne to rozwiązanie e-commerce umożliwiające zapisanie kart debetowych i kredytowych oraz dokonywanie nimi transakcji w bramkach płatniczych.
PayPal

PayPal

PayPal to wygodna forma płatności internetowych kartą płatniczą lub środkami z konta w serwisie.

PayPal

Płatność PayPal jest realizowana przy pomocy karty kredytowej lub debetowej albo salda konta w serwisie PayPal zasilanego przelewami bankowymi lub z innego konta PayPal.
mCommerce

mCommerce

mCommerce to rozwiązania płatnicze umożliwiające obsługę transakcji w aplikacjach mobilnych.

mCommerce

mCommerce to rozwiązania płatnicze zapewniające płynny proces zakupowy, w tym obsługę transakcji, w aplikacjach na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android.
SafeLink

SafeLink

SafeLink to bezpieczny link do e-płatności, który przekierowuje do bramki płatniczej e-commerce.
Czytaj więcej

SafeLink

SafeLink to szybki i bezpieczny link do e-płatności wysyłany na adres mailowy, który przekierowuje do bramki płatniczej e-commerce. Opłaty nie trzeba dokonywać od razu, ale każdy link ma określoną datę ważności.
Czytaj więcej
oneClick

oneClick

OneClick umożliwia szybkie płatności w aplikacjach mobilnych np. za usługi transportowe czy gastronomiczne.

oneClick

OneClick to umożliwiające szybkie płatności rozwiązania, które znajdują zastosowanie szczególnie w aplikacjach mobilnych, np. za usługi transportowe czy gastronomiczne. Transakcje wykonywane są za pośrednictwem metody płatności powiązanej z daną aplikacją.
Płatność cykliczna

Płatność cykliczna

Płatności cykliczne (rekurencja) umożliwiają regularne obciążanie karty płatniczej konsumenta za usługi abonamentowe czy subskrypcyjne.

Płatność cykliczna

Płatności cykliczne (rekurencja) umożliwiają obciążenie karty płatniczej konsumenta w regularnych odstępach czasu, np. w przypadku usług abonamentowych czy subskrypcyjnych. Posiadacz karty podaje jej dane przy pierwszej płatności, a następne opłaty pobierane są automatycznie.
Moduły płatności

Moduły płatności

Wybierając usługi eService możesz skorzystać z gotowych modułów płatności współpracujących z oprogramowaniem popularnych sklepów internetowych.

Moduły płatności

Wystarczy pobrać i zainstalować moduł właściwy dla posiadanego typu sklepu. Jeśli jeszcze nie masz sklepu, możesz wybrać jeden z wielu eSklepów współpracujących z naszymi modułami.
Płatności Google/Apple  Pay

Płatności Google/Apple Pay

Aplikacje Google Pay i Apple Pay umożliwiają bezpieczne płatności bezgotówkowe za pomocą urządzenia mobilnego.
Czytaj więcej

Płatności Google/Apple Pay

Płatności Google Pay działają na wszystkich telefonach z systemem Android (wersja 4.4 lub wyższa). Trzeba tylko pobrać aplikację Android Pay ze sklepu Google i można płacić we wszystkich miejscach, w których przyjmowane są płatności zbliżeniowe kartami Mastercard lub Visa. Płatności Apple Pay są dostępne na wszystkich urządzeniach Apple i działają wszędzie tam, gdzie dostępne są terminale płatnicze.
Czytaj więcej
Platformy sprzedaży

Platformy sprzedaży

Współpracujemy z platformami sprzedaży internetowej, które umożliwiają m.in. rozpoczęcie działalności handlowej.

Platformy sprzedaży

Współpracujemy z platformami sprzedaży internetowej, które w szybki i bezpieczny sposób umożliwiają rozpoczęcie działalności handlowej, oraz z dostawcami rozwiązań dla handlu elektronicznego.
BLIK (eCommerce)

BLIK (eCommerce)

System BLIK umożliwia płatności za zakupy online bez konieczności podawania numeru karty płatniczej lub logowania się do bankowości elektronicznej.

BLIK (eCommerce)

System płatności mobilnych BLIK umożliwia płatności za zakupy online bez konieczności podawania numeru karty płatniczej lub logowania się do bankowości elektronicznej. Płatność jest realizowana za pomocą jednorazowego 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej konsumenta.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami przez telefon lub formularz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj eService

strefa-klienta

Strefa klienta

pozostale

Pozostałe usługi

produkty-i-uslugi-1

Oferta