eService wspiera przedsiębiorców

eService Sp. z o.o., lider rynku płatności elektronicznych w Polsce, oferuje swoim klientom innowacyjny produkt AKONTO, umożliwiający finansowanie bieżącej działalności – jest to nowość na polskim rynku.

Program finansowania oferowany przez eService jest skierowany do firm dynamicznie rozwijających swoją działalność. Wykorzystuje innowacyjny na polskim rynku produkt AKONTO, pozwalający zarówno na szybkie oraz elastyczne sfinansowanie ważnego dla firmy zakupu lub innych nieplanowanych wydatków, jak też poprawę płynności finansowej.  Istotne jest, że korzystanie z AKONTO nie jest brane pod uwagę przy ocenie zdolności finansowej firmy, dlatego w żaden sposób nie wpływa na możliwość ubiegania się o środki z innych źródeł finansowania.

AKONTO to zaliczka spłacana z przyszłych transakcji kartą, dzięki której można otrzymać środki finansowe w wysokości aż do 100% wartości obrotów miesięcznych dokonywanych za pomocą kart płatniczych. Spłata tej kwoty odbywa się automatycznie: eService sam pobiera z dziennych przelewów do Akceptanta ustaloną kwotę, tym samym w wygodny sposób zapewniając obsługę umowy. Akceptant nie musi martwić się o harmonogram płatności – wystarczy, że przyjmuje płatności kartą.

eService, z blisko 40% udziałem w rynku płatności elektronicznych oraz siecią akceptacji liczącą blisko 100 tysięcy terminali POS, jest największym agentem rozliczeniowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Podstawową działalnością Spółki jest autoryzacja oraz rozliczanie płatności dokonywanych za pomocą wszystkich typów kart płatniczych VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express, realizowanych w złotówkach, a także w ponad 20 innych walutach w ofercie DCC (Dynamic Currency Conversion). Dodatkowo eService oferuje takie usługi jak doładowanie telefonów komórkowych, obsługę programów lojalnościowych, obsługę kart podarunkowych, wypłatę gotówki. Spółka należy do EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.