eService rozlicza transakcje kartowe na Słowacji

eService, lider rynku płatności elektronicznych w Polsce, zainstalował pierwsze terminale POS poza terenem Polski i tym samym oficjalnie rozpoczął działalność operacyjną za granicą.

eService działając jako Krajowa Instytucja Płatnicza rozpoczął instalacje swoich terminali POS na rynku słowackim i rozliczył już tam kilka tysięcy transakcji płatniczych. Do końca roku Spółka zamierza obsługiwać płatności w co najmniej 300 punktach sprzedaży u Akceptantów na rynku słowackim, jak również czeskim.

„eService ma ambicje być istotnym graczem na europejskim rynku płatności. Spółka od ponad 15 lat nieprzerwanie się rozwija oraz wdraża nowe produkty i usługi, które z pewnością spotkają się z pozytywnym przyjęciem na rynkach zarówno Europy Centralnej jak i dojrzałych rynkach Europy Zachodniej” – komentuje Marek Paradowski, prezes eService.

Spółka należy do pierwszej 20 największych europejskich agentów rozliczeniowych, a  w Europie Środkowej plasuje się na pierwszym miejscu. eService jest również jedynym polskim agentem rozliczeniowym, świadczącym swoje usługi także poza krajem.