Spolka nalezaca do EVO Payments International

Benefity dla pracowników eService

Dołączając do eService, możesz liczyć na przyjazne środowisko pracy i szeroką gamę dodatkowych korzyści.

Benefity dla Ciebie:

 &  TWÓJ ROZWÓJ

Możesz korzystać z platformy CornerStone, czyli pakietu szkoleń e-learningowych, również globalnych – przygotowanych przez EVO Payments International.

 

 h  NA WSZELKI WYPADEK

Zapewniamy Ci dostęp do prywatnej opieki medycznej i oferujemy atrakcyjne warunki zakupu grupowego ubezpieczenia na życie.

 

 º  GODZINY DLA RODZINY

Krótsza praca w piątki – brzmi dobrze? W eService elastycznie rozkładamy czas spędzany w biurze. Możesz też wyjść 2 godziny wcześniej z pracy w dniu Twoich urodzin, a także 15 maja (Dzień Rodziny) i 1 czerwca (Dzień Dziecka) – dzięki temu będziesz mieć więcej czasu na świętowanie z bliskimi!

 

 †  W CIĄGŁYM RUCHU

Wolisz pływanie, dynamiczny trening sztuk walki czy relaksującą jogę? Skorzystaj z karty Multisport na preferencyjnych warunkach!

 

 „  DZIEWCZYNKA CZY CHŁOPIEC?

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment. Chcemy go świętować razem z Tobą, dlatego mamy prezent dla nowego członka Twojej rodziny.

 

 G  WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w Brunch&Learn, czyli naszych cyklicznych spotkaniach, w czasie których nasi eksperci dzielą się wiedzą. A może jesteś molem książkowym? Na pewno zainteresuje Cię nasza firmowa biblioteczka.

 

 —  POLECANIE SIĘ OPŁACA

Znasz kogoś, kto posiada odpowiednie kompetencje i chciałby pracować w naszej firmie? Mamy dla Ciebie program eRekomendacje, czyli premię za polecanie znajomych do pracy w eService.

 

  ”  RAZEM PO GODZINACH

W eService nie brakuje imprez integracyjnych, podczas których nie tylko dobrze się bawimy, lecz także możemy się lepiej poznać w nieformalnej atmosferze. Dbamy też wspólnie o kondycję – mamy firmowe drużyny koszykówki i piłki nożnej.

 

 b  PRZYJAZNE MIEJSCE PRACY

Wszyscy mówimy do siebie po imieniu i nie mamy narzuconego dress-code’u. W naszym biurze czeka strefa chillout z konsolą do gier, parking dla rowerów, świeże owoce w każdą środę i pyszna kawa – codziennie!