Spolka nalezaca do EVO Payments International

Czy PSD2 i SCA gwarantują pełne bezpieczeństwo wszystkim transakcjom w branży handlowej, usługowej i HoReCa?

Głównym celem wprowadzenie PSD2 jest zapewnienie jeszcze wyższego niż dotąd stopnia bezpieczeństwa elektronicznego obrotu pieniężnego. Mimo nowoczesnych rozwiązań i rygorów narzucanych przez dyrektywę nie jest ona w stanie zagwarantować, że nie dojdzie do pojedynczych przypadków naruszenia bezpieczeństwa transakcji. Wynika to z faktu, że niektóre realizowane na co dzień transakcje nie są objęte regulacjami zawartymi w dyrektywie. Trzeba zdawać sobie też sprawę, że nie wszystko może zostać uregulowane za pomocą rozwiązań wprowadzanych przez prawo i gwarantowanych przez eService. Część spraw związanych z możliwością zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji leży w rękach użytkowników terminali płatniczych i rozwiązań eCommerce oraz ich klientów. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, polecamy zapoznanie się z materiałami, które dla Państwa przygotowaliśmy. Można je obejrzeć i pobrać za pomocą poniższych linków:

Bezpieczeństwo przyjmujących płatności i ich klientów. Korzyści z zastosowania standardu PCI DSS.

Zestaw najważniejszych informacji na temat potencjalnych zagrożeń i ich skutków oraz możliwości ograniczenia i całkowitej eliminacji. Bezpieczeństwo i korzyści wynikające ze stosowania standardu PCI DSS.

Czym jest ryzyko kartowe i jak je zminimalizować?

Zestaw informacji o ryzykach mogących występować przy typowych transakcjach sprzedażowych oraz transakcjach związanych z rezerwacjami i żądaniami chargeback w branży hotelarskiej, HoReCa, Car Rental i podobnych.  

Produkty i usługi wspierające bezpieczny rozwój biznesu.

Zestaw informacji o rozwiązaniach wspierających możliwości rozwoju różnych rodzajów działalności, m.in. handlu elektroniczego (rozwiązania eCommerce, płatności cykliczne, budowanie lojalności, możliwości analizy danych, Big Data) oraz rozwiązań dla branży hotelarskiej (generator linków, eliminacja ryzyka chargeback).