Hero_2022_3
PlaceiPomagam_logo_mm
To inicjatywa, której celem jest pomoc przedsiębiorcom chcącym włączyć się w działalność charytatywną i udostępniać możliwość przekazywania datków przeznaczonych na pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują.
 
Teraz staje się to bardzo łatwe - dla każdego,
nawet najmniejszego przedsiębiorcy!
 

Twój terminal płatniczy może wspierać potrzebujących

Wystarczy dobra wola i terminal eService. My zajmiemy się resztą gwarantując, że zebrane środki szybko, w całości i bez pośredników trafią na konto wybranej organizacji pożytku publicznego.

Kto i w jaki sposób może wziąć udział w akcji Płacę i Pomagam? 

Akcja jest adresowana do przedsiębiorców, którzy przy okazji transakcji płatniczych realizowanych za pomocą terminala POS chcieliby zaoferować swoim klientom możliwość przekazania datku na cele charytatywne.

Funkcja przekazania darowizny w ramach akcji Płacę i Pomagam jest dostępna na obsługiwanych przez eService terminalach Ingenico z serii Tetra (np. Move 3500 czy Desk 3500 i innych), nie zintegrowanych z systemami kasowymi. 

Aby uruchomić zbiórkę na własnym terminalu wystarczy podpisać aneks do umowy z eService oraz formularza aktywacji usług, a w przypadku przedsiębiorców nie będących jeszcze klientami eService - podpisać stosowną umowę. 

Wspolpraca
image-png-1

Aktywacja usługi oraz przekazywanie za pomocą terminala płatniczego eService datków na pomoc dla Ukrainy jest bezpłatne. Wszelkie związane z tym koszty są pokrywane dzięki wsparciu z Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego - Polska Bezgotówkowa. 

Gdzie trafią pieniądze z datków przekazywanych na terminalach biorących udział w akcji? 

Aby zapewnić całkowitą transparentność prowadzonej akcji, eService nawiązał współpracę z największymi polskimi organizacjami pożytku publicznego. Prowadzą one oficjalne zbiórki środków, które w tej chwili są przeznaczone na pomoc Ukrainie. Przedsiębiorca przystępujący do akcji może wskazać jedną z organizacji, na której konto trafią zebrane u niego środki. Aktualnie do wyboru są: 

SOS_wioski_dzieciece
caritas-logo-69610304E6-seeklogo.com
PCK
PAH_logo
Place_i_Pomagam_move3500_solo

Jak powiedzieć klientom o zbiórce? 

Wśród Twoich klientów z pewnością nie brakuje osób, które chcą pomagać i docenią Twoje zaangażowanie. Aby wiedzieli, że aktywnie wspierasz działalność charytatywną i prowadzisz zbiórkę, przygotowaliśmy naklejki na drzwi oraz woblery do umieszczenia przy terminalu. Przystępując do akcji Płacę i Pomagam, otrzymasz je od nas bezpłatnie.

Jak i jakie datki mogą wpłacać klienci?

Po zakończeniu standardowej transakcji płatniczej, na ekranie terminala biorącego udział w akcji pojawiać się będzie zapytanie adresowane do klientów płacących kartą - Czy chcesz przekazać datek na Pomoc Ukrainie? Po potwierdzeniu zielonym klawiszem, na ekranie pojawią się do wyboru trzy propozycje datku: 5, 10 lub 20 zł. Wystarczy wtedy wskazać właściwą wartość i zrealizować transakcję, tak jak każdą płatność kartą.   

Jak przystąpić do akcji?

Jeśli chcesz przystąpić do akcji Płacę i Pomagam - gratulujemy!

Wystarczy, że wyślesz do nas zgłoszenie korzystając z poniższego formularza. W treści na początek wpisz hasło - Płacę i Pomagam, a następnie napisz czy masz już terminal od eService i jakiego typu, a jeśli nie - napisz po prostu, że jeszcze nie masz terminala i wyślij.

Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystko co trzeba.