Spolka nalezaca do EVO Payments International

  Aktualności eService

  07. listopad 2017 - Jesteś Sceptykiem, Marzycielem, a może należysz do grupy Zamożnych? Czy wiesz, jak postawy wobec pieniędzy przekładają się na to, w jaki sposób dysponujesz swoimi środkami na koncie, jak podchodzisz do płatności bezgotówkowych oraz czy zdecydowanie wybierasz gotówkę zamiast karty płatniczej? Z badania pt. „Postawy Polaków wobec form płatności”, przeprowadzonego na zlecenie eService wynika, że postawy Polaków dzielą się na sześć bardzo złożonych segmentów, określających postawy zarówno wobec form płatności, jak i czynności związanych z zarządzaniem domowym budżetem.
  WIĘCEJ
  02. październik 2017 - Zmiana w Zarządzie eService Sp. z o.o. – od 1 października br. stanowisko Prezesa objęła Joanna Seklecka, dotychczasowa Wiceprezes. Ustępujący Prezes, Marek Paradowski nadal pozostanie w strukturze eService i zajmie stanowisko członka Rady Nadzorczej.
  WIĘCEJ
  17. lipiec 2017 - Sieć supermarketów Mila od lutego 2017 roku dołączyła do grona Klientów eService. Jest to kolejny Klient sieciowy obsługiwany przez lidera rynku, wśród agentów rozliczeniowych.
  WIĘCEJ
  05. lipiec 2017 - eService, lider wśród agentów rozliczeniowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, po raz kolejny został wyróżniony w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes - „Diamenty Forbesa 2017” - w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln PLN.
  WIĘCEJ
  26. maj 2017 - Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. powołuje stanowisko Rzecznika Klienta. eService to pierwsza w Polsce firma umożliwiająca akceptację kart płatniczych, która zdecydowała się na taki ruch. Celem tych działań jest jeszcze większa dbałość o przedsiębiorców, korzystających z usług akceptacji oraz rozliczania transakcji bezgotówkowych.
  WIĘCEJ
  06. kwiecień 2017 - Joanna Seklecka w gronie 20 ekspertek, które stoją na czele rewolucji fintech.
  WIĘCEJ
  17. marzec 2017 - Sieć supermarketów Mila od lutego 2017 roku dołączyła do grona Klientów eService. Jest to kolejny Klient sieciowy obsługiwany przez lidera rynku, wśród agentów rozliczeniowych.
  WIĘCEJ
  25. październik 2016 - W marcu 2016 roku Super-Pharm dołączyło do listy Klientów eService. Od tego czasu w placówkach drogerii nieustannie wdrażane są nowe, innowacyjne rozwiązania z dziedziny rozliczeń transakcji bezgotówkowych.
  WIĘCEJ
  20. czerwiec 2016 - eService, największy agent rozliczeniowych w Polsce, zdobył prestiżowy tytuł Orła tygodnika „Wprost” 2016 w kategorii „Firma z największym średnim zyskiem netto w latach 2012-2014”.
  WIĘCEJ
  17. czerwiec 2016 - eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Polsce i Europie Centralnej, został wyróżniony w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa 2016”. Jest to już kolejne wyróżnienie dla Spółki na przestrzeni ostatnich lat, świadczące zarówno o jej doskonałej kondycji finansowej, jak też ambitnej strategii rozwoju.
  WIĘCEJ
  16. luty 2016 - Konsorcjum PKO Banku Polskiego i firmy eService wygrało przetarg na obsługę kart płatniczych w placówkach Poczty Polskiej. W ramach długoterminowej współpracy nastąpi instalacja 8,5 tysiąca terminali płatniczych (POS) w całej sieci Poczty, na których - poza akceptacją kart - dostępne będą usługi wypłaty gotówki oraz doładowań telefonów komórkowych. Klienci Poczty Polskiej jeszcze w 2016 roku uzyskają możliwość płatności kartą za usługi Poczty takie jak opłaty rachunków czy przesyłki paczek.
  WIĘCEJ
  28. październik 2015 - eService, czołowy gracz wśród agentów rozliczeniowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, w tym roku po raz kolejny zdobył prestiżowy tytuł Geparda Biznesu.
  WIĘCEJ
  30. czerwiec 2015 - EVO Payments International w najnowszym rankingu prestiżowego Nilson Report za rok 2014 uplasowała się na 14 miejscu wśród największych firm obsługujących transakcje kartowe w Europie.
  WIĘCEJ
  03. czerwiec 2015 - eService, lider technologiczny płatności elektronicznych w Polsce i Europie Centralnej, uruchomił akceptację BLIK już w ponad 50 000 urządzeń akceptacji płatności bezgotówkowych.
  WIĘCEJ
  05. maj 2015 - eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Europie Centralnej, w ubiegłym roku oficjalnie rozpoczął działalność operacyjną w Czechach i już odnotował pierwszy sukces – milion rozliczonych transakcji na sąsiadującym rynku.
  WIĘCEJ