Spolka nalezaca do EVO Payments International

Aktualności eService

02. październik 2017 - Zmiana w Zarządzie eService Sp. z o.o. – od 1 października br. stanowisko Prezesa objęła Joanna Seklecka, dotychczasowa Wiceprezes. Ustępujący Prezes, Marek Paradowski nadal pozostanie w strukturze eService i zajmie stanowisko członka Rady Nadzorczej.
WIĘCEJ
17. lipiec 2017 - Sieć supermarketów Mila od lutego 2017 roku dołączyła do grona Klientów eService. Jest to kolejny Klient sieciowy obsługiwany przez lidera rynku, wśród agentów rozliczeniowych.
WIĘCEJ
05. lipiec 2017 - eService, lider wśród agentów rozliczeniowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, po raz kolejny został wyróżniony w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes - „Diamenty Forbesa 2017” - w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln PLN.
WIĘCEJ
26. maj 2017 - Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. powołuje stanowisko Rzecznika Klienta. eService to pierwsza w Polsce firma umożliwiająca akceptację kart płatniczych, która zdecydowała się na taki ruch. Celem tych działań jest jeszcze większa dbałość o przedsiębiorców, korzystających z usług akceptacji oraz rozliczania transakcji bezgotówkowych.
WIĘCEJ
06. kwiecień 2017 - Joanna Seklecka w gronie 20 ekspertek, które stoją na czele rewolucji fintech.
WIĘCEJ
17. marzec 2017 - Sieć supermarketów Mila od lutego 2017 roku dołączyła do grona Klientów eService. Jest to kolejny Klient sieciowy obsługiwany przez lidera rynku, wśród agentów rozliczeniowych.
WIĘCEJ
25. październik 2016 - W marcu 2016 roku Super-Pharm dołączyło do listy Klientów eService. Od tego czasu w placówkach drogerii nieustannie wdrażane są nowe, innowacyjne rozwiązania z dziedziny rozliczeń transakcji bezgotówkowych.
WIĘCEJ
20. czerwiec 2016 - eService, największy agent rozliczeniowych w Polsce, zdobył prestiżowy tytuł Orła tygodnika „Wprost” 2016 w kategorii „Firma z największym średnim zyskiem netto w latach 2012-2014”.
WIĘCEJ
17. czerwiec 2016 - eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Polsce i Europie Centralnej, został wyróżniony w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa 2016”. Jest to już kolejne wyróżnienie dla Spółki na przestrzeni ostatnich lat, świadczące zarówno o jej doskonałej kondycji finansowej, jak też ambitnej strategii rozwoju.
WIĘCEJ
16. luty 2016 - Konsorcjum PKO Banku Polskiego i firmy eService wygrało przetarg na obsługę kart płatniczych w placówkach Poczty Polskiej. W ramach długoterminowej współpracy nastąpi instalacja 8,5 tysiąca terminali płatniczych (POS) w całej sieci Poczty, na których - poza akceptacją kart - dostępne będą usługi wypłaty gotówki oraz doładowań telefonów komórkowych. Klienci Poczty Polskiej jeszcze w 2016 roku uzyskają możliwość płatności kartą za usługi Poczty takie jak opłaty rachunków czy przesyłki paczek.
WIĘCEJ
28. październik 2015 - eService, czołowy gracz wśród agentów rozliczeniowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, w tym roku po raz kolejny zdobył prestiżowy tytuł Geparda Biznesu.
WIĘCEJ
30. czerwiec 2015 - EVO Payments International w najnowszym rankingu prestiżowego Nilson Report za rok 2014 uplasowała się na 14 miejscu wśród największych firm obsługujących transakcje kartowe w Europie.
WIĘCEJ
03. czerwiec 2015 - eService, lider technologiczny płatności elektronicznych w Polsce i Europie Centralnej, uruchomił akceptację BLIK już w ponad 50 000 urządzeń akceptacji płatności bezgotówkowych.
WIĘCEJ
05. maj 2015 - eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Europie Centralnej, w ubiegłym roku oficjalnie rozpoczął działalność operacyjną w Czechach i już odnotował pierwszy sukces – milion rozliczonych transakcji na sąsiadującym rynku.
WIĘCEJ
26. marzec 2015 - Marek Paradowski, Prezes Zarządu eService został uhonorowany nagrodą eDukat za pracę na rzecz rozwoju rynku płatności bezgotówkowych.
WIĘCEJ
05. marzec 2015 - eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Polsce i Europie Centralnej, został nominowany do prestiżowej nagrody Merchant Payment Ecosystem 2015 (MPE) w dwóch kategoriach – Payment Service Provider oraz Processing Award. Jest to już kolejne wyróżnienie Spółki za jej wkład w rozwój międzynarodowego systemu płatności elektronicznych.
WIĘCEJ
19. luty 2015 - eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Europie Centralnej, po raz kolejny może się poszczycić nie tylko spektakularnym wzrostem liczby przetworzonych transakcji w skali roku, ale też rekordową ich liczbą w szczycie przedświątecznym, przekraczającą 3 miliony transakcji jednego dnia.
WIĘCEJ
29. styczeń 2015 - eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Europie Centralnej, po raz kolejny może się poszczycić nie tylko spektakularnym wzrostem liczby przetworzonych transakcji w skali roku, ale też rekordową ich liczbą w szczycie przedświątecznym, przekraczającą 3 miliony transakcji jednego dnia.
WIĘCEJ