Spolka nalezaca do EVO Payments International

O Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o.

 

Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. 

Od 20 lat umożliwiamy dokonywanie transakcji kartowych w złotówkach i ponad 40 innych walutach. Procesujemy transakcje dla blisko 400 tysięcy terminali płatniczych (IIQ2020), w Polsce i 10 krajach Europy. Obsługujemy płatności systemu Blik, zbliżeniowe - m in. Google Pay, Apple Pay oraz kartami: VISA, MasterCard, American Express, Diners Club International, Discover, Union Pay czy JCB. Oferujemy nowoczesne rozwiązania płatnicze eCommerce i mCommerce.

Jako jedyna firma w branży, nieprzerwanie od 2009 gwarantujemy bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług, która co roku jest kontrolowana i potwierdzana wydawanym przez TUV Certyfikatem ISO 9001. Wyróżnikiem naszej firmy jest także największa w Polsce - własna sieć serwisowa oraz działające 24 godziny na dobę, 365 dni w roku Centrum Obsługi Akceptanta, wspierające klientów z Polski i zagranicy. 

Oprócz obsługi terminali płatniczych oferujemy szeroki wachlarz usług i produktów. Są wśród nich np.: doładowania telefonów komórkowych, programy lojalnościowe w oparciu o technologię ZenCard,  narzędzia Bussines Intelligence oraz karty podarunkowe, czy usługi wypłacania gotówki w sklepie - podczas zakupów. Dostarczamy także usług rozliczania krajowych i zagranicznych płatności internetowych realizowanych przy użyciu kart i przelewów. 

Jesteśmy jednym z najaktywniejszych partnerów i Liderem Sprzedaży Programu Polska Bezgotówkowa, którego celem jest popularyzacja i ułatwienie dostępu do płatności bezgotówkowych dla małych przedsiębiorstw. W ramach Programu oferujemy bardzo atrakcyjne warunki pozyskania nawet trzech nowoczesnych terminali płatniczych – m. in. Smart D220. Przedsiębiorcy mogą otrzymać je na własność - bezpłatnie, a ponadto przez 12 miesięcy nie ponosić żadnych kosztów procesowania transakcji. 

Uważnie wsłuchujemy się w opinie Klientów i staramy się przewidywać ich potrzeby.  Dla ułatwienia i uproszczenia procesu zawierania umowy na terminale, stworzyliśmy stronę www.bezgotowki.pl, dzięki której można szybko i wygodnie skorzystać ze specjalnych ofert, dostępnych w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Witryna w przystępny sposób prezentuje warunki umowy i oferowane terminale, a także korzyści dla firm zainteresowanych płatnościami bezgotówkowymi.

Dla wygody klientów oferujemy też możliwość podpisania umowy za pośrednictwem jednego z naszych partnerów, w ramach Koalicji liderów. Dzięki temu umowę na terminale w ramach Programu Polska Bezgotówkowa można zawrzeć w 524 oddziałach PKO Banku Polskiego, 742 salonach i Smart Store'ach Orange Polska, a także w ponad 4 600 oddziałach Poczty Polskiej oraz u 22 000 listonoszy wyposażonych w tablety.

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o., jest częścią notowanej na NASDAQ Grupy EVO Payments International (66 proc.) oraz PKO Banku Polskiego (34 proc).

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Z eService akceptacja oraz rozliczanie Twoich transakcji bezgotówkowych jest proste i bezpieczne!

   

 • Mamy 20 lat doświadczenia w akceptacji oraz rozliczaniu transakcji bezgotówkowych dla stacjonarnych i mobilnych punktów usługowo-handlowych oraz sklepów internetowych;
 • Jesteśmy częścią dużej, międzynarodowej Grupy EVO Payments i PKO Banku Polskiego i największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej;
 • Prawie co druga transakcja płatnicza rozliczana jest przez eService, co zapewnia nam pozycję lidera w branży;
 • W ciągu roku realizujemy ponad dwa miliardy transakcji bezgotówkowych, dzięki czemu na konta naszych Klientów trafiają środki o wartości ponad 165 000 000 000 złotych; 
 • Działamy przez 365 dni w roku, 7 dni w  tygodniu, 24 godziny na dobę;
 • Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów oraz kompleksowe zasoby technologiczne, umożliwiające najlepszą obsługę oraz szybkie dostarczanie usług zarówno w kraju, jak i za granicą;
 • Gwarantujemy najwyższą jakość usług świadczonych w oparciu o wymagania normy ISO 9001 oraz regulacje europejskie PSD2.
 •  

Co nas wyróżnia?

   

 • INNOWACYJNOŚĆ – dostarczamy rozwiązania doskonale dostosowane do Twoich potrzeb;
 • WIARYGODNOŚĆ – od 20 lat gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich transakcji;
 • PROFESJONALNA OBSŁUGA – służymy pomocą na każdym etapie współpracy - 24h na dobę;
 • NIEZAWODNOŚĆ – zapewniamy ciągłość biznesu nawet w największym szczycie zakupowym - realizujemy nawet 1 000 000 transakcji na godzinę.
 •