Spolka nalezaca do EVO Payments International

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o., lider rynku wśród agentów rozliczeniowych obsługujący płatności kartowe, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (wybrane województwo)

Główne zadania na stanowisku:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z Klientem
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,
  • Gotowość do zarejestrowania działalności gospodarczej,
  • Samochód do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość aktywnego udziału w rozwoju Spółki,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa oraz premia i prowizja uzależnione od wyników),
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego związanego z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja(at)eservice.com.pl w temacie wpisując „Przedstawiciel Handlowy_wybrane województwo”.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".