Spolka nalezaca do EVO Payments International

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o., lider rynku wśród agentów rozliczeniowych obsługujący płatności kartowe, do centrali w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator w Zespole Operatorów Systemowych

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za przetwarzanie danych oraz monitoring systemów informatycznych Spółki zgodnie z obowiązującymi wewnętrznymi procedurami i instrukcjami.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie informatyczne
  • dobra znajomość systemu Windows
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym – 12 godzinne zmiany – w trybie 24/7
  • opanowanie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i operatywność

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja(at)eservice.com.pl w temacie wpisując „Operator”. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i poufność procesu rekrutacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."