Spolka nalezaca do EVO Payments International

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. powstało w 1999 roku i obecnie jest najszybciej rozwijającą się firmą umożliwiającą akceptację kart płatniczych oraz rozliczanie transakcji elektronicznych w Polsce. Podstawowa działalność firmy obejmuje autoryzację oraz rozliczanie transakcji dokonanych za pomocą kart Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club i American Express w złotówkach, a także w ponad 30 innych walutach za pomocą Dynamic Currency Conversion (DCC). Sieć akceptacji eService liczy ponad 130 tysięcy terminali POS. Spółka oferuje też szeroki wachlarz dodatkowych produktów i usług, takich jak doładowanie telefonów komórkowych, programy lojalnościowe, karty podarunkowe, wypłacanie gotówki za pomocą terminala POS (Cashback) oraz możliwość rozliczania płatności internetowych przy wykorzystaniu zarówno kart jak i przelewów. eService Sp. z o.o. należy do EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Podatkowy

Do głównych zadań zatrudnionej osoby w ścisłej współpracy z Głównym Księgowym będzie należało:
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych z zakresu podatku od towarów i usług VAT, VAT UE, IFT, ORD;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych;
  • Dekretowanie dokumentów zakupu pod kątem ujęcia w prawidłowym rejestrze VAT;
  • Bieżąca weryfikacja prawidłowości rejestrów VAT;
  • Sporządzanie innych deklaracji podatkowych wymaganych przepisami;
  • Aktualizacja i rozwój opracowanej przez spółkę dokumentacji cen transferowych;
  • Opiniowanie zawieranych umów pod kątem podatkowym.
  • Analiza zmian w przepisach podatkowych i przygotowanie rekomendacji.

Wymagania:
  • Certyfikat doradcy podatkowego
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub podatków;
  • Znajomość przepisów prawnych z zakresów prawa podatkowego i korporacyjnego na poziomie bardzo dobrym;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale podatkowym lub doradztwie podatkowym (preferowana branża finansowa lub bankowa);
  • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych, w szczególności VAT przy zastosowaniu struktury sprzedaży;
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych, wniosków do Ministerstwa Finansów o wydanie interpretacji indywidualnych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (wymagane słownictwo z zakresu rachunkowości i podatków);
  • Dobra znajomość narzędzi MS OFFICE (Excel, Word);
  • Zorientowania na zadania, umiejętności analityczne;
  • Rzetelność, skrupulatność i sumienność w działaniu.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Ciekawe zadania i możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych;
  • Rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych;
  • Owocowe wtorki i czwartki, chill roomy i dobrą kawę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie  CV na adres rekrutacja(at)eservice.com.pl w temacie wpisując "Doradca Podatkowy”. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".