Spolka nalezaca do EVO Payments International

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o., lider rynku wśród agentów rozliczeniowych obsługujący płatności kartowe, do centrali w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Analityk Biznesowy (Biuro Zarządzania Projektami)

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie osób do Biura Zarządzania Projektami (Project Management Office). Zespół PMO odpowiada za projekty realizowane przez eService zarówno w Polsce jak i za granicą, a w jego skład wchodzą kierownicy projektów oraz eksperci specjalizujący się w analizie biznesowej, optymalizacji procesów i kompleksowym zarządzaniu portfelem projektów. W ramach biura współpracujemy ze wszystkimi departamentami firmy, partnerami biznesowymi eService oraz zewnętrznymi dostawcami, mając na uwadze założone cele strategiczne oraz najwyższą jakość usług.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

Przygotowanie projektów na etapie poprzedzającym realizację:

  • Analiza projektów biznesowych i technologicznych pod kątem wykonalności.
  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych zmian oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym.
  • Przygotowywanie wstępnych planów i kosztorysów projektów we współpracy z innymi działami w organizacji.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i rozwiązań w celu planowania i weryfikacji kosztorysów
  • Współpraca z wewnętrznymi ekspertami oraz menedżerami poszczególnych komórek organizacyjnych w celu opracowania rozwiązań

Wsparcie projektów na etapie realizacji:

  • Pełnienie roli analityka wiodącego, koordynującego pracę analityków w różnych obszarach organizacji w przypadku większych projektów
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej w tym wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • Dokumentowanie istniejących procesów oraz przygotowywanie propozycji ich modyfikacji

Zadania dodatkowe:

  • Konsultacje i wsparcie kadry zarządczej w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego wynikających z realizowanych w spółce przedsięwzięć i projektów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: nauki ścisłe, ekonomia, ekonometria, finanse, informatyka, inżynieria oprogramowania)
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia, jako analityk biznesowy lub konsultant w obszarze płatności
  • Zdolność myślenia analitycznego
  • Znajomość rynku finansów i płatności elektronicznych, w tym regulacji oraz wymogów organizacji płatniczych (VISA, Mastercard i inne)
  • Znajomość modeli biznesowych i platform technologicznych funkcjonujących na rynku płatności poparta kilkuletnim doświadczeniem
  • Znajomość procesów biznesowych stosowanych w firmach zajmujących się płatnościami elektronicznymi, w tym procesów finansowych, operacyjnych oraz IT
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość UML i BPMN
  • Znajomość metodologii BABOK
  • Doświadczenie w pracy z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji (do poziomu zarządu) oraz międzynarodowym środowisku.
  • Obsługa pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej, profesjonalnej firmie
  • Ciekawe i rozwijające zadania zawodowe
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Zatrudnienie na umowę pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja(at)eservice.com.pl w temacie wpisując „Analityk_Biznesowy_PMO”.Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i poufność procesu rekrutacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."