Spolka nalezaca do EVO Payments International

Rozwijaj swój potencjał menedżerski z Global Management Challenge!

W październiku 2016 eService po raz pierwszy weźmie udział w polskiej edycji konkursu Global Management Challenge. Już niebawem dwa 5-osobowe zespoły składające się z pracowników firmy przystąpią do zarządzania swoimi wirtualnymi spółkami, podejmując poważne decyzje strategiczne na podstawie wcześniej przeprowadzonej analizy sytuacji finansowej spółek, możliwości rynkowych oraz ruchów konkurencji.

Global Management Challenge to rozbudowana symulacja biznesowa, w której biorą udział zespoły studenckie oraz firmowe. Drużyny podczas zmagań wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku, odkrywając tym samym swój potencjał menedżerski poprzez grywalizację.

Projekt organizowany jest od 1980 roku, w formie ogólnokrajowych konkursów on-line w blisko 40 krajach. Na całym świecie inicjatywa zgromadziła już ponad pół miliona uczestników.

W Polsce, od 2000 roku, w symulacji GMC uczestniczyło już ponad 25 tysięcy osób z firm oraz uczelni z całej Polski. Organizowane przez BIGRAM polskie edycje konkursu są  jednymi z największych na świecie. Konkurs został wyróżniony certyfikatem CEL (Certificate for Technology-Enhanced Learning) – akredytacją Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (EFMD – European Foundation for Management Development).

Zakończenie pierwszego etapu tegorocznej edycji konkursu odbędzie się w grudniu – wówczas zostaną wytypowane najlepsze zespoły do udziału w drugim etapie. Finał krajowy z udziałem 8 najlepszych zespołów będzie miał miejsce w Warszawie. Na zwycięski zespół czekają motywujące nagrody - studia podyplomowe oraz studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego a także udział w Finale Światowego Konkursu GMC w Katarze.

Więcej informacji o konkursie tutaj